۲ قتل فجیع در آتش افروزی مرد عاشق پیشه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. حوادث

۲ قتل فجیع در آتش افروزی مرد عاشق پیشه

الفخبرگزاری الف |
مرد خشمگین وقتی فهمید همسر صیغه‌ای اش دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نیست، دست به اقدام وحشتناکی زد. زن جوان وقتی وارد کارگاه خیاطی شد نمی‌دانست دقایقی بعد سرنوشت آتشینی برای او رقم خواهد خورد.

به گزار باشگاه خبرنگاران جوان، عصر پانزدهم فروردین سال ۹۶ خبر وقوع آتش سوزی مهیب در کارگاهی در حوالی نعمت آباد به پلیس اعلام شد. ماموران پلیس به کارگاه خیاطی رفتند و دریافتند یکی از کارگران کارگاه به نام امید دست به آتش‌سوزی عمدی زده است و در این آتش سوزی همسر صیغه‌ای امید به نام پروانه و صاحب کارگاه به نام فتح ا … و سه نفر از کارگران کارگاه دچار سوختگی شده‌اند و امید پس از آتش سوزی مهیب گریخته است. زن جوان و چهار مرد دیگر به بیمارستان منتقل شدند، اما پروانه ۳۵ ساله یک روز بعد به خاطر شدت سوختگی تسلیم مرگ شد. سه کارگر کارگاه خیاطی نیز دچار سوختگی سطحی شده بودند که تحت درمان قرار گرفتند.

نیت خیرخواهانه

در این میان فتح ا … ۵۰ ساله که به شدت سوخته بود و به سختی قادر به صحبت کردن بود گفت: امید در کارگاه من کار می‌کرد. او وضع مالی خوبی داشت، ولی چون مدتی بود از همسرش جدا شده بود، حال روحی او به هم ریخته بود. به همین خاطر، چون پروانه را از قبل می‌شناختم و می‌دانستم از وقتی از همسرش جدا شده وضع مالی بدی دارد او را به امید معرفی کردم تا با هم ازدواج کنند و زندگی شان سرو سامان بگیرد. وی ادامه داد: امید به توصیه من به ملاقات پروانه رفت و پس از چند جلسه دیدار، به او علاقه‌مند شد و پروانه را به عقد موقتش درآورد. قرار بود آن‌ها تا چند ماه آینده با هم عقد دایم کنند. در این مدت امید مقدار زیادی طلا برای پروانه خریدو چند میلیون تومان پول به او داد تا دندان هایش را درست کند. اما دو ماه بعد نمی‌دانم چرا پروانه گفت از ازدواج دایم با امید منصرف شده و دیگر نمی‌خواهد با اورابطه داشته باشد. این مرد گفت: امید که از شنیدن حرف‌های پروانه عصبانی بود با من تماس گرفت و ازمن کمک خواست تا میانجی‌گری کنم و پروانه را برای صحبت کردن به کارگاه خیاطی ام بکشانم. من پروانه را به کارگاه دعوت کردم، اما وقتی امید حرف‌های او را شنید عصبانی شدو مرا هم در این ماجرا مقصر می‌دانست. او گالن بنزینی را که از قبل تهیه کرده بود روی سر من و پروانه پاشید. چون بخاری در گوشه کارگاه روشن بود همه جا شعله ور شد و من دیگر چیزی نفهمیدم. در حالی که تلاش پلیس برای ردیابی مرد آتش افروز ادامه داشت فتح ا … نیز براثر شدت سوختگی جان سپرد. پلیس به پرس و جو از سه کارگر کارگاه پرداخت و آن‌ها همگی حرف‌های فتح ا … را تایید کردند. در این میان شریک کاری فتح ا … نیز گفت: او مرد خیری بود و همیشه به کارگرانش کمک می‌کرد. او وقتی دید حال روحی امید بعد از جدایی از همسرش به هم ریخته پروانه را به او معرفی کرد. او نیت خیری داشت، اما قربانی خشم امید شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث و جنایت

محاکمه غیابی

در حالی که هیچ ردی از امید به دست نیامده بود، اولیای دم زن جوان و فتح ا … به دادگاه رفتند و برای امید اشد مجازات خواستند. سه کارگری هم که در این ماجرا دچار سوختگی شده بودند تقاضای دریافت دیه را مطرح کردند. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا امید غیابی محاکمه شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زنی که در سومین ازدواج خود برای خواستگارش شرط گذاشت تا خواهر شوهر اولش را به قتل برسانند، سپیده دم یک شنبه گذشته به همراه تازه داماد در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد. او ادامه داد: به هر جایی که احتمال حضور همسرم می‌رفت، سرزدیم اما هیچ اثری از او نیافتیم! در پی اعلام این گزارش، تلاش کارآگاهان با ردیابی‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از ماجرای گم شدن زن ۵۲ ساله آغاز شد. او هم قبول کرد و ما در حالی که سوار بر خودروی پیکان سفیدرنگ مهدی بودیم به بهانه خرید به راه افتادیم. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در نهایت، جرم هر دو متهم این پرونده را محرز دانستند و عروس و داماد را به قصاص نفس محکوم کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، نجفی ۱۰ روز قبل و بعد از اخذ رضایت از خانواده استاد، به دلیل نقض حکم صادره در دیوان‌عالی کشور در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران یک‌بار دیگر پای میز محاکمه رفت. قضات شعبه ۹ روز گذشته نتیجه شور خود را انشا کردند. این رأی با نظر اقلیت نیز همراه بوده که به صورت جداگانه نوشته شده است. گفته می‌شود نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشچندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس از یک مرد شیاد شکایت کرد و گفت: من تازه نامزد کرده بودم و برای خرید جهیزیه‌ام نیاز به پول داشتم. در یکی از سایت‌های آگهی در فضای مجازی تبلیغ فروش وام ۱۵ میلیون تومانی دیدم و با شماره‌ای که داده بودند تماس گرفتم. مرد جوانی تلفن را جواب داد و بعد از چند دقیقه که با هم گفتگو کردیم به من گفت می‌تواند برایم وام بیشتری هم بگیرد. اما گفت این شرط من برای پرداخت وام بود حالا وام را برایت جور می‌کنم. اما مأموران در بررسی گوشی تلفن همراه متهم چند عکس خصوصی از دختر جوان پیدا کردند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

خروج از لاک دفاعی منفی، تنها راه مقابله با توطئه آمریکا در روند تشکیل دولت لبنان است

ایلنا1 روز قبل

کنایه باشگاه چلسی به رونالدو

مشرق‌نیوز1 روز قبل

کنگره آمریکا در حمایت از ناآرامی‌های ایران لایحه داد

مهر9 ساعت قبل

پایان جلسه رئیس پارلمان عراق با روسای فراکسیون‌ها درباره قانون انتخابات

فارس1 روز قبل

شوخی جان بارنز درمورد شایعات نقل و انتقالات: لیورپول نیازی به بازیکن ندارد ولی جذب مسی، عالی خواهد بود

طرفداری7 ساعت قبل

باید به مسئله ایثار و شهادت در المانهای شهری توجه بیشتری شود

ایسنا1 روز قبل

یک بیمار زاهدانی با گروه خونی نادر از مرگ حتمی نجات یافت

خبر فوری1 روز قبل

اندیشه‌های ‌امام راحل همواره برای کشور راهگشا و اقتدارآفرین است

تسنیم4 ساعت قبل

جزییات اردوی تیم ملی امید در آذر و دی/ غیبت ستاره‌های جوان در مسابقات باشگاهی

ایسنا1 روز قبل

گواردیولا: در لیگ قهرمانان صعود کرده‌ایم و فعلا لیگ برتر برای ما مهم‌تر است؛ پیشرفت فیل فودن بی‌نقص بوده است

طرفداری1 روز قبل