آمریکایی‌ها هنوز نفهمیده‌اند انتقاد مردم ایران از موضوعی به منزله نفی حاکمیت نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
آمریکایی‌ها هنوز نفهمیده‌اند انتقاد مردم ایران از موضوعی به منزله نفی حاکمیت نیست

آمریکایی‌ها هنوز نفهمیده‌اند انتقاد مردم ایران از موضوعی به منزله نفی حاکمیت نیست

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها همواره با یک تحلیل غلط درباره ایران مواجه هستند، گفت: هنوز نفهمیده‌اند که مردم ایران اگر از مسئول و موضوعی انتقاد دارند این به معنای نفی حاکمیت نیست.

به گزارش افکارنیوز،

محسن کوهکن درباره حمایت بی‌شرمانه اخیر آمریکا از اشرار، گفت: آمریکایی‌ها ۴۰ سال است که درباره مردم ایران اشتباه فکر می‌کنند و راه را اشتباه می‌روند.

اخبار سیاسی- وی افزود: از کسی که راهی را اشتباه می‌رود نباید انتظار داشت که اشتباه خود را تکرار نکند.

این نماینده مجلس با اشاره به تحلیل‌های غلط آمریکا از ایران در ماجرای فتنه ۸۸ و تحریم‌های اعلامی، اظهار داشت: آمریکایی‌ها همواره با یک تحلیل غلط درباره ایران مواجه هستند و این تحلیل غلط هم از عدم شناخت صحیح و درست از مردم ایران نشأت می‌گیرد.

وی بیان داشت: آمریکایی‌ها هنوز نفهمیده‌اند که مردم ایران اگر از مسئول و موضوعی انتقاد دارند این به معنای نفی حاکمیت نیست.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

کوهکن ادامه داد: آنچه مردم ایران را پای این نظام نگاه داشته مباحث اقتصادی نبوده و مباحث اعتقادی و اسلامی است لذا آمریکایی‌ها ۴۰ سال است که دچار این تحلیل غلط شده‌اند و هر بار هم آبروی‌شان با فضاحت بیشتری از دست می‌رود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان کرد: با این حال ما آرزو می‌کنیم دشمن ما به عقل بیاید چرا که وقتی به عقل بیاید متوجه می‌شود که ایران مقتدر است و باید در مقابل ایران کوتاه بیاید.

کوهکن تصریح کرد: شکی نداریم که بار دیگر آبروی آمریکایی‌ها در این مسئله خواهد ریخت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر