هشدار وزارت تعاون درباره پیامک‌های جعلی یارانه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زومیت
  4. تکنولوژی
هشدار وزارت تعاون درباره پیامک‌های جعلی یارانه

هشدار وزارت تعاون درباره پیامک‌های جعلی یارانه

زومیتخبرگزاری زومیت |
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این وزارتخانه هیچ پیامکی درباره‌ی یارانه یا طرح حمایت معیشتی ارسال نمی‌کند و هرگونه پیامک ارسالی در‌این‌زمینه جعلی است.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای فرایند پرداخت به مشمولان طرح حمایت معیشتی، درباره‌ی دریافت پیامک‌های جعلی هشدار دارد. طبق اطلاعیه‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این وزارتخانه پیامک رسمی درباره‌ی شمول و قطع و ثبت‌نام یارانه یا طرح حمایت معیشتی برای مردم ارسال نمی‌کند.

پلیس فتا نیز در وب‌سایت خود ثبت‌‌نام یا تمدید دریافت یارانه را ازجمله مهم‌ترین عناوینی مطرح کرده است که کلاه‌برداران با استفاده از آن شهروندان را به درگاه‌های جعلی پرداخت فیشینگ هدایت می‌کنند و از مردم خواسته است دربرابر این روش کلاه‌برداری هوشیار باشند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه تکنولوژی و فناوری

مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در متن اطلاعیه‌ی خود نوشت:

فرایند پرداخت به مشمولان طرح حمایت معیشتی تا هفته‌ی آینده ادامه دارد و هیچ‌گونه پیامکی مبنی‌بر شمول و قطع و ثبت‌نام یارانه یا طرح حمایت معیشتی برای هم‌وطنان ارسال نمی‌شود. هرگونه پیامک در‌این‌زمینه جعلی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
به تازگی شرکت آلمانی دایملر خودروی جدید مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را رونمایی کرده است تا قبل از عرضه، مشتریان و علاقمندان را با قابلیت و امکانات جدید آن آشنا کند. خبرگزاری ایسنا: به تازگی شرکت آلمانی دایملر خودروی جدید مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را رونمایی کرده است تا قبل از عرضه، مشتریان و علاقمندان را با قابلیت و امکانات جدید آن آشنا کند. سرانجام خودروی مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ با تغییر و تحولات متعددی در سیستم محرکه و همچنین طراحی ظاهری رونمایی شد. مدل‌های استاندارد همچون GLA ۲۵۰ این خودرو به سیستم چرخ‌های جلو محرک و مدل GLA ۲۵۰ ۴MATIC به سیستم تمام چرخ محرک مجهز شده‌اند. در زیر تصاویری از خودروی مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را مشاهده خواهید کرد:

نظرها

اخبار بیشتر