هیچ یک از تماس‌ها با آتش‌نشانی بدون پاسخ نمانده است/ تعدادی از نیروهای آتش‌نشانی به دلیل پرتاب سنگ آسیب دیده‌اند/ شیشه‌ و آیینه‌ خودروهایمان را شکسته‌اند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. اجتماعی

هیچ یک از تماس‌ها با آتش‌نشانی بدون پاسخ نمانده است/ تعدادی از نیروهای آتش‌نشانی به دلیل پرتاب سنگ آسیب دیده‌اند/ شیشه‌ و آیینه‌ خودروهایمان را شکسته‌اند

ایلناخبرگزاری ایلنا |
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: هیچ یک از تماس‌های برقرار شده با سازمان آتش‌نشانی بدون پاسخ نمانده و در صورت نیاز نیرو به محل حادثه اعزام شده است.

هیچ یک از تماس‌ها با آتش‌نشانی بدون پاسخ نمانده است/ تعدادی از نیروهای آتش‌نشانی به دلیل پرتاب سنگ آسیب دیده‌اند/ شیشه‌ و آیینه‌ خودروهایمان را شکسته‌اند - 1

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره خسارت‌های وارده به سازمان آتش‌نشانی در حوادث چند روز گذشته در تهران گفت: خسارت‌های سنگینی به ما وارد نشده است و هیچ یک از خودروهای عملیاتی ما از چرخه خارج نشده است.

وی ادامه داد: البته خسارت‌های جزئی به ما وارد شده است و شیشه‌های خودروها و آیینه‌های آن‌ها شکسته شده است همچنین چند نفر از نیروهای آتش‌نشانی نیز به دلیل پرتاب سنگ صدمه‌ دیده‌اند که خوشبختانه مصدومیت آنها خیلی شدید نبوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در پاسخ به این سوال که برخی مدعی هستند که در زمان بروز آتش‌سوزی و حادثه هنگامی که به آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود آتش‌نشانی نیرو به محل حادثه اعزام نمی‌کند آیا چنین ادعاهایی صحت دارد؟، تصریح کرد: خیر، چنین چیزی صحت ندارد. در چند روز گذشته نیز هیچ تماسی مبنی بر اینکه بدون پاسخ مانده باشد و نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام نشده‌ باشند، نداشته‌ایم.

خبری: برترین اخبار اجتماعی در ایران

ملکی خاطرنشان کرد: در دو روز اول این حوادث و درگیری‌ها نیز با وجود اینکه تماس‌های زیادی با آتش‌نشانی برقرار می‌شد اما هیچ تماسی بدون پاسخ نمی‌ماند و به همه آنها پاسخ داده و نیرو اعزام می‌شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارس ویدئویی از آتش زدن‌ها و تخریب‌ها منتشر کرد | لیدرهای عملیاتی

همشهریهمشهری1 روز قبل

خودکشی همزمان ۲ دختر در ایستگاه متروی شهرری / ظهر امروز رخ داد+ فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: با بررسی‌های بیشتر مشاهده می‌شود که هنگامی که این دو خانم خودشان را به سمت ریل پرت می‌کنند قطار با آنها برخورد کرده و بر اثر شدت ضربه وارده درجا فوت می‌کنند. وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص می‌شود که این دو خانم با هم نسبت فامیلی دارند و دختر عمه، دختر دایی هستند، شب گذشته دعوایی بین این دختران و خانواده انها حاصل می‌شود که صبح امروز ساعت ۱۰ دختر عمه، از منزل خارج و به خانه دختر دایی اش مراجعه می‌کند. رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: حدود ساعت ۱۰ این دو دختر از خانه خارج می‌شوند و بعد در ایستگاه مترو شهرری چنین اتفاقی برایشان رخ می‌دهد. وی در پایان گفت: تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد بیشتری از این ماجرا ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آخرین وضعیت پل گیشا ۱۷۰ روز پس از آغاز ساخت پروژه

رکنارکنا1 روز قبل
در سال ۱۳۵۳ غلامرضا نیک پی شهردار وقت تهران تصمیم گرفت به مناسبت برگزاری این بازی‌ها چند پل فلزی (پل‌های گیشا، پل چوبی، حافظ، کریمخان) به صورت موقت در تهران ساخته شود. اما این پل‌ها ۴۵سال ترافیک تهران را بر کمر خود تحمل کردند. پل گیشا با داشتن راه‌های فرعی، از بلندترین پل‌های فلزی سواره‌رو تهران محسوب می‌شد که در نهایت عمر پل گیشا برای سواره راه بودن به پایان رسید و از بامداد ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ پل گیشا بسته و عملیات جمع‌آوری پل شروع شد. زیرگذر گیشا تا اسفندماه افتتاح خواهد شد. آخرین وضعیت پروژه پل گیشا را در فیلم بشنوید و ببینیدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم | پلیس: اراذل اوباش سابقه‌دار در مسعودیه تیراندازی کردند، یک راننده اسنپ بی‌گناه کشته شد

خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
استان گیلان دیر زمانی است که جزء مقاصد اصلی گردشگران بوده است. طبیعت بی‌نهایت زیبای آن که از یک سو به البرز می‌رسد و همچنین سرسبزی و شور زندگی که در این استان در جریان است، همواره مشوق خوبی برای جذب طبیعت دوستان بوده است.

روند ساخت زیر گذر گیشا و تونل استاد معین

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، غرب به شرق زیر گذر گیشا از هفته آینده به طور موقت از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح بر روی خودرو‌ها بازگشایی خواهد شد. هم اکنون کار اصلی ساخت این زیرگذر به پایان رسیده است و مراحل پایانی خود را طی می‌کند. طول زیرگذر گیشا هزار و ۱۰۰ متر و بخش مسقف آن هم ۲۰۰ متر است که تا پایان سال این طرح به بهره برداری خواهد رسید. در تونل استاد معین نیز حفاری‌ها انجام شده و ساخت دیواره‌های رمپ آن هم به پایان رسیده است و ۲ ماه دیگر این تونل افتتاح می‌شود.

خبر‌های خوش برای بازنشستگان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کانون بازنشستگی تامین اجتماعی با بیمه آتیه سازان حافظ برای افزایش چتر حمایت بیمه‌ای قرارداد بستند. بر اساس این قرارداد شرکت بیمه‌گر موظف شده با کلیه بیمارستان‌های خصوصی و دولتی قرارداد داشته باشد.

نظرها

اخبار بیشتر