نخستین برف پاییزی در آذربایجان غربی/دمای هوا افزایش می‌یابد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
نخستین برف پاییزی در آذربایجان غربی/دمای هوا افزایش می‌یابد

نخستین برف پاییزی در آذربایجان غربی/دمای هوا افزایش می‌یابد

مهرخبرگزاری مهر |
ارومیه - بارش نخستین برف در دومین ماه از فصل پاییز باعث سفیدپوش شدن چهره مهاباد شد و زیبایی خاصی به آن بخشید.

به گزارش خبرنگار مهر، هر چند طی روزهای گذشته بارش برف پاییزی ارتفاعات آذربایجان غربی را سفید پوش کرده بود اما این برف نخستین بار چهره یکی از شهرهای آذربایجان غربی را سفید پوش کرد.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی آذربایجان غربی به خبرنگار مهر گفت: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده ادامه عبور امواج ناپایدار و ضعیف بارشی در منطقه است که تا بعدازظهر امروز سه‌شنبه ادامه خواهد داشت.

مهدی صابری با بیان اینکه دمای هوای آذربایجان‌غربی از روز چهارشنبه هفته جاری به تدریج افزایش پیدا می‌کند افزود: از بعدازظهر فردا نیز تا اواخر هفته پدیده خاصی در آسمان منطقه مشاهده نخواهد شد و انتظار داریم از روز چهارشنبه افزایش نسبی دما را تجربه کنیم.

وی ادامه داد: در شبانه روز گذشته تکاب و چالدران با دمای هوای منفی هفت درجه سانتی‌گراد سردترین نقاط استان و پلدشت با حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین شهر استان بود.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه در همین مدت دمای هوای ارومیه و مهاباد نیز هر کدام بین منفی چهار و هفت درجه سانتی گراد در نوسان بوده است گفت: آب و هوای این آذربایجان‌غربی سرد و کوهستانی است و بارش‌ها در این استان از آبان‌ماه شروع می‌شود و تا اوایل خرداد هر سال ادامه می‌یابد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر