حال «ترامپ» بد است؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سلامت
حال «ترامپ» بد است؟

حال «ترامپ» بد است؟

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
ورود غیرمنتظره دونالد ترامپ به یک مرکز درمانی برای انجام یک سری از معاینات، سوالاتی را درباره وضع سلامت او مطرح کرد.

به گزارش افکارنیوز،

پس از انجام یک سری آزمایش‌ها و معاینه‌های پزشکی فوری دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پزشک او در بیانیه‌ای اعلام کرد که این معاینات روال عادی بوده و وی تحت درمان به علت یک بیماری فوری و حاد قرار نگرفته است.

اخبار بین الملل - ورود غیرمنتظره ترامپ به مرکز درمانی نظامی «والتر رید» آن هم چند ماه قبل از معاینات پزشکی سالانه، باعث مطرح شدن سوالاتی در شبکه‌های اجتماعی درباره سلامت ترامپ شد.

شون کانلی -پزشک ترامپ- در یادداشتی که از سوی کاخ سفید منتشر شد، اعلام کرد: علی‌رغم برخی گمانه‌زنی‌ها، رئیس‌جمهور هیچگونه درد سینه ندارد و تحت هیچ درمان فوری قرار نگرفته است.

در خبری بخوانید: اخبار سلامت

کانلی افزود: او (ترامپ) تحت هیچگونه معاینات قلبی و مغزی قرار نگرفته است. این آزمایش‌ها یک چکاپ عادی و به عنوان بخشی از مراقبت‌های پیشگیری منظمی بود که وی در طول سال دریافت می‌کند.

ترامپ نیز روز یکشنبه در توئیتی درباره نتایج آزمایش خود نوشت: همه چیز خیلی خوب است. سال بعد عالی خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 روز قبل
زمستان با گاری‌هایی برای ما تداعی می‌شود که بوی لبو از آن سر به فلک می‌کشد. در مرحله بعد قابلمه را روی حرارت ملایم قرار می‌دهیم. اجازه می‌دهیم چغندرها به مدت۳۰ دقیقه به آرامی بپزند. آب لبوها را نیز کنار می‌گذاریم. ۱ لیوان از آب لبو را با سرکه سفید و کمی نمک در قابلمه‌ای می‌ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می‌دهیم تا به جوش بیاید.

نظرها

اخبار بیشتر