سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
استفان فورستر، دوازده سال اخیر را دور دنیا سفر کرده و از زیبایی طبیعی برخی از دورافتاده‌ترین مناطق آن از تپه‌های شنی و بیابان‌ها گرفته تا رودخانه ها، دریاچه‌ها و سواحل عکاسی کرده است.

برترین‌ها: استفان فورستر، دوازده سال اخیر را دور دنیا سفر کرده و از زیبایی طبیعی برخی از دورافتاده‌ترین مناطق آن از تپه‌های شنی و بیابان‌ها گرفته تا رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و سواحل عکاسی کرده است. او به زیباترین مقاصد سفر کرده، اما همانطور که خودش می‌گوید به دنبال چیزی بیش از یک منظره زیباست، او چشمگیرترین و کمیاب‌ترین شرایط آب و هوایی و لحظه‌ها را جستجو می‌کند و می‌گوید: «بدترین چیزی که می‌توانم تصورش را کنم یک آسمان آبی صاف است. وقتی این اتفاق می‌افتد دوربینم را کنار می‌گذارم. من عاشق مناطقی مثل گرینلند، نروژ، پاتاگونا، آلتی پلانو، هیمالیا و البته ایسلند هستم.» برخی از تصاویر زیبای او را در این مطلب مشاهده می‌کنید.

خبری: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 3سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 4سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 5سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 6سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 7سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 8سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 9سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 10سیاره زمین را این قدر زیبا ندیده بودید! - 11

منبع: architecturaldigest

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین20 ساعت قبل
کجاروکجارو16 ساعت قبل
برای مهاجرت به کانادا و انجام کارهای مهاجرتی آن، نیاز به ویزای کانادا دارید. امروزه دریافت ویزای کانادا برای ایرانیان دارای شرایط و قوانین سرسختانه‌ای است که پروسه دریافت ویزای کانادا را بسیار دشوار کرده است. با انتخاب مشاوری معتبر و مجرب میتوان راههای اخذ ویزای کانادا را به‌خوبی بررسی و انتخاب نمود. ویزای مولتی کاناداویزای مولتی کانادا (ویزای مولتیپل کانادا) یا ویزای ۵ ساله کانادا یکی از پرطرفدارترین انواع ویزای کانادا است و در واقع همان ویزای توریستی کانادا است. در صورت دریافت ویزای مولتی کانادا، گردشگران می‌توانند چندین بار از کانادا خارج شده و دوباره به این کشور بازگردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
بنابراین بد نیست به سه نکته مهم در این خصوص اشاره کنیم: موهای شما بیش از حد چرب استیکی از نکته‌های مهم در خصوص شامپو این است که بتواند چربی موها را به شکل کامل حذف کند. با این وجود می‌توان گفت که افرادی که موهای بیش از حد چرب دارند از این موضوع جدا می‌شوند. حالت موهایتان تغییر کرده استتغیر حالت موها می‌تواند نشانه‌ای باشد که موهای شما با شامپوی قدیمی شما سازگاری ندارد. درواقع خشکی بیش از حد موها نشانه‌ای از زمان لازم برای تغییر شامپو است. البته گاهی استفده بیش از حد از نگ مو می‌تواند به علت رنگ کردن بیش از حد موها یا استفاده از اتو و سشوار مو رخ دهد.

پخت کیک ۴تنی کریسمس در آلمان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
آلمانی‌ها در شهر درسدن همه ساله با کیکی بزرگ و ویژه بنام «اشتولن Stollen» به استقبال کریسمس و سال نوی میلادی می‌روند. امسال نیز شیرینی‌پزهای درسدن سنتی که را برای اولین در سال ۱۷۳۰ میلادی شکل گرفت فراموش نکردند و اشتولنی به وزن ۳ هزار و ۹۵۰ کیلوگرم درست کردند. این کیک عظیم در شهر درسدن گردانده شد، بدست «دختر اشتولن درسدن» با چاقویی بزرگ بریده و به حاضران در جشنواره فروخته شد؛ قیمت هر ۵۰۰ گرم اشتولن ۶ یورو بود و پول عاید از فروش آن بیشتر صرف امورات خیریه شد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اعتراض هواداران تیم استقلال به فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی این تیم

خبری13 ساعت قبل

استراماچونی ایران را ترک کرد!

خبری13 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - یکشنبه ۱۷ آذرماه

خبری1 روز قبل

فیلترینگ کسب و کارهای آنلاین مانند حکم اعدام است؛ در جلسه تشکل‌های حوزه IT مطرح شد

تکراتوچند ثانیه قبل

رستمی: آرزوی کسانی که نمی‌خواهند مدال المپیک بگیرم به گور می‌رود/ خداحافظی نمی‌کنم

ایسنا10 دقیقه قبل

معنوی‌نژاد: می‌رویم که برای سربلندی کشورمان بجنگیم/ همه انگیزه دارند که در لیست نهایی باشند

فارس10 دقیقه قبل

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: می‌خواهیم برجام حفظ شود

خبرآنلاین13 دقیقه قبل

سورپرایز وزیر جوان لو رفت / ترافیک داخلی رایگان می‌شود

خبر فوری14 دقیقه قبل

کنترل حسابهای بانکی به معنی سرک کشیدن به زندگی خصوصی افراد نیست

ایسنا15 دقیقه قبل

مومنی: می‌خواهند خون ریخته شده را با انتخاب مجیدی پاک کنند/ از دست دادن دو امتیاز شاهکار مدیران استقلال بود

تسنیم16 دقیقه قبل