هرگونه پیامی از سوی مسئولین خشم مردم را بیشتر خواهد کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. سیاسی
هرگونه پیامی از سوی مسئولین خشم مردم را بیشتر خواهد کرد

هرگونه پیامی از سوی مسئولین خشم مردم را بیشتر خواهد کرد

ایمناخبرگزاری ایمنا |
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان گفت: تنها نیروهای امنیتی هستند که می توانند مردم را آرام کنند، آن هم از راه مدارا و نه با خشونت. صدور هرگونه پیامی از سوی نمایندگان و مسئولین خشم مردم را بیشتر خواهد کرد.

فضل الله صلواتی در مورد طرح مصوبه بنزین و نحوه برخورد مردم با این مصوبه به خبرنگار ایمنا گفت: اعتراض حق مردم است اما خشونت نه. مردم با خشونت و تخریب اموال خصوصی و عمومی و ضرر به بیت المال مخالف هستند؛ اما گران کردن بنزین به صورت ناگهانی و بدون مصوبه مجلس کار صحیحی نبود.

وی در پاسخ به این سوال که نمایندگان از چه طریقی می‌توانند فشارهای اقتصادی این طرح را برای مردم کمتر کنند و آرامش را به جامعه باز گردانند؟ گفت: هیچ کاری از دست کسی ساخته نیست. تنها نیروهای امنیتی هستند که می‌توانند مردم را آرام کنند آن هم از راه مدارا و نه با خشونت. صدور هرگونه پیامی از سوی نمایندگان و مسئولین خشم مردم را بیشتر خواهد کرد.

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان ادامه داد: فضای گرانی و بیکاری بر روی دوش مردم سنگینی می‌کند و امروز هم گرانی بنزین جوانان را عصبانی کرده است. دولت می‌خواهد با بسته‌های حمایتی و غذایی به مردم کمک کند اما این راهکار خوب و مفیدی برای این روزها نیست. اگر در حال حاضر در میزان افزایش قیمت بنزین صرف نظر کنند و همان نرخ ۱۵۰۰ تومانی را در نظر بگیرند و باقی آن را به صورت پلکانی افزایش دهند موفق‌تر خواهند بود.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

صلواتی با اشاره به اینکه در اوایل انقلاب شهید رجایی هم دست به گران کردن بنزین زد، گفت: در آن زمان همه مردم هوادار شهید رجایی بودند و روحیه‌ای انقلابی داشتند اما امروز اختلافات و فاصله‌ها زیاد شده است و باید رهبران و مسئولین کشور این وضعیت را مدیریت کنند و این مدیریت باید با کمک افراد شایسته و با تجربه صورت گیرد. کد خبر ۳۹۷۳۵۱

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | زورگیری خشن از یک زن، زد و خورد در سخنرانی قالیباف و دردناک‌ترین اتفاق هفته!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

فیلم| شمخانی خطاب به خانواده قربانیان اعتراضات بنزینی: نگران نباشید/ ما از جنس شما و خادم مردم هستیم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
روزنوروزنو1 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
نامه نیوز- گروه بین‌الملل: اعتراف پایگاه معتبر نشنال اینترست و کارشناس نظامی آن «دیوید اکس» یکی از مواردی است که در روزهای اخیر رشد و توسعه نیروی دریایی ایران را نشان می‌دهد. متن این مقاله را در ادامه به زبان فارسی خواهید خواند: ایران گام‌های جدیدی را برای رسیدن به کلاس ناوگان آمریکا بر می‌داردنیروی دریایی ایران، یک ناوشکن کاملا جدید ساخت. این تلاش دو ساله ایران برای ایجاد توانایی‌ ساخت کشتی جدید، می‌تواند به برنامه بلندپروازانه تهران برای توسعه سری جدیدی از ناوشکن‌ها سرعت بیشتری ببخشد. نیروی دریایی ارتش ایران در آگوست ۲۰۱۹ (مردادماه امسال) اعلام کرد که پس از ۱۸ماه محصولی جدید را به خدمت ناوگان دماوند در آورد. به این ترتیب کشتی‌های ناوگان خزر واقعا نمی‌توانند نقش مستقیمی در درگیری در خلیج فارس داشته باشند.

نظرها

اخبار بیشتر