باورپذیری ۷۰ درصدی سریال‌ها!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. فرهنگ
باورپذیری ۷۰ درصدی سریال‌ها!

باورپذیری ۷۰ درصدی سریال‌ها!

ایمناخبرگزاری ایمنا |
در نظرسنجی جدید نسبت به سریال‌ها، "ستایش ۳" با ۶۸.۳ درصد رتبه اول بیننده را به دست آورد و ۷۹.۵ درصد از مردم درحد زیاد از این سریال رضایت داشته‌اند.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی بیش از ۸۰ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی ایران، اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، مستند، برنامه‌های سخنرانی، گفتگو محور، ورزشی و اخبار هستند.

براین اساس ۶۸٫۳ درصد از مردم بیننده مجموعه ۴۱ قسمتی «ستایش۳» بوده‌اند که ۷۹٫۵ درصد از آنها درحد زیاد از این سریال رضایت داشته‌اند.

اقبال بیش از ۸۰ درصدی به تیتراژ «ستایش»

همچنین از میان مخاطبان سریال ۸۶٫۲ درصد این سریال را از نظر بازی هنرپیشه‌ها، ۸۳٫۸ درصد از نظر تیتراژ، ۷۸٫۶ درصد از نظرآموزنده بودن، ۷۷٫۷ درصد از نظرجذابیت و ۷۳٫۲ درصد از نظر باورپذیربودن شخصیت‌ها درحد زیاد موفق دانسته‌اند.

۶۲٫۹ درصد بینندگان این سریال هم ترتیب وقوع اتفاقات این سریال را مناسب ارزیابی کرده‌اند.

براساس این نظرسنجی، ۲۱٫۶ درصد از مردم بیننده سریال هفت قسمتی «گیله‌وا» بوده‌اند که ۷۱٫۶ درصد از آنها از این سریال در حد زیاد رضایت داشته‌اند.

همچنین از میان مخاطبان سریال «گیله وا»، ۸۰٫۳ درصد این سریال را از نظر بازی هنرپیشه‌ها، ۷۲٫۸ درصد از نظر باورپذیربودن شخصیت‌ها، ۷۲٫۳ درصد از نظر آموزنده بودن، ۷۱٫۷ درصد از نظر تیتراژ، ۶۷٫۱ درصد از نظر جذابیت در حد زیاد موفق دانسته‌اند.

«گیله‌وا» در رتبه دوم

۵۸٫۴ درصد بینندگان سریال گیله وا هم ترتیب وقوع اتفاقات دراین سریال را مناسب ارزیابی کرده‌اند.

بعد از سریال‌های شبکه سه سیما، سریال ۱۰ قسمتی «پناه آخر» شبکه یک با ۱۴٫۲ درصد بیننده در رتبه سوم سریال‌های تلویزیونی که در ماه آبان پایان یافته‌اند قرار گرفته است که ۷۶٫۵ درصد از مخاطبان در حد زیاد از این سریال رضایت داشته‌اند.

از میان مخاطبان سریال «پناه آخر» ۸۷٫۱ درصد از نظر بازی هنرپیشه‌ها، ۷۷٫۶ درصد از نظر آموزنده بودن، ۷۶٫۷ درصد از نظر تیتراژ، ۷۳٫۴ درصد از نظر جذابیت داستان، و ۷۳٫۳ درصد از نظر باورپذیربودن شخصیت‌ها این سریال را در حد زیاد موفق دانسته‌اند.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

همچنین ۶۴٫۷ درصد از مخاطبان «پناه آخر» ترتیب وقوع اتفاقات سریال را نیز مناسب ارزیابی کرده‌اند.

رضایت ۹۹ درصدی از سریال «یوسف پیامبر (ع)»

در این نظرسنجی سریال‌های تکراری که از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شوند نیز مورد ارزیابی قرارگرفته‌اند که در میان آن‌ها سریال تلویزیونی «یوسف پیامبر (ع)» از شبکه آی‌فیلم برون مرزی، با ۲۳٫۹ درصد مخاطب و ۹۹ درصد رضایت در صدر این سریال‌های تکراری در آبان ماه قرارگرفته است.

براساس این نظرسنجی، ۳۷ درصد از مردم اصلا با پخش سریال‌های تکراری موافق نیستند و در مقابل ۳۲ درصد از مردم در حد زیاد و ۳۱ درصد هم در حد کم از پخش سریال‌های تکراری رضایت دارند.

این نظرسنجی همچنین در کنار سریال‌هایی که پایان یافته‌اند درباره ۶ قسمت ابتدایی سریال‌های «به رنگ خاک» شبکه یک و «حکایت‌های کمال» شبکه دو نظر مردم را دریافت کرده است که براساس آن ۱۶٫۷ درصد بیننده سریال «به رنگ خاک» شبکه یک بوده‌اند و ۷۹٫۷ درصد از مخاطبان آن از این سریال در حد زیاد رضایت داشته‌اند.

سریال «به رنگ خاک» شبکه یک سریالی ۳۵ قسمتی است که تا دوشنبه ۲۷ آبان ۱۶ قسمت از آن روی آنتن رفته و ۱۹ قسمت آن باقی مانده است.

شش قسمت ابتدایی سریال تلویزیونی «حکایت‌های کمال» شبکه دو سیما نیز براساس این نظرسنجی ۱۱٫۲ درصد بیننده پای خود نشانده است که ۷۹٫۵ درصد از آنها در حد زیاد از این سریال رضایت داشته‌اند.

«حکایت‌های کمال» هم سریالی ۲۹ قسمتی است که تا دوشنبه ۲۷ آبان ۱۲ قسمت از آن روی آنتن شبکه دو سیما رفته و ۱۷ قسمت دیگر آن باقی مانده است.

براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان ۳۳٫۶ درصد از مردم سریال‌های شبکه نمایش خانگی را دنبال می‌کنند و ۱۷٫۶ درصد هم بیننده سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای هستند. کد خبر ۳۹۷۳۵۸

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فاطمه گودرزی حین فیلمبرداری یک سریال تلویزیونی در خرم‌آباد دچار سانحه و در بیمارستان بستری شد. او پس از این سانحه تصاویری در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «این پست رو فقط به جهت تشکر از کارکنان بیمارستان شفا در خرم آباد گذاشتم بجهت رسیدگی که بسرعت انجام دادن ونیمه شب من رو به اتاق عمل بردند.» ۲۴۱۲۴۱
فارسفارس10 ساعت قبل
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه شغل نامه رسانی و موتور سواری شغل سخت و زیان آور محسوب نمی‌شود، یادآور شد: تلاش می‌کنیم تا بتوانیم ابعاد کار سخت نامه رسانی را به اعضای مجلس و دولت اثبات کنیم. حسین نعمتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به دشواری کار موزعین پست، با بیان اینکه شغل نامه‌رسانی و موتور سواری شغل سخت و زیان آور محسوب نمی‌شود، یادآور شد: به دنبال این هستیم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم ابعاد کار سخت نامه رسانی را به اعضای مجلس و دولت اثبات کنیم. وی افزود: باید اعضای کابینه مجلس و دولت متوجه شوند که نامه رسان‌ها چه شغل سختی دارند و به این ترتیب برای آنها تسهیلاتی در نظر گرفته شود. معاون وزیر و مدیرعامل شرکت پست توضیح داد: این شرکت تمام تلاش خود را می‌کند تا شغل نامه رسانی را جز مشاغل سخت و زیان آور در نظر بگیرند و با این کار بیمه و تسهیلات آنها نیز متفاوت‌تر از دیگر مشاغل می‌شود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم40 دقیقه قبل
فردا کوچ است» از جمله این سفرنامه‌هاست که به قلم سکینه سلطان (وقارالدوله)، از زنان ناصرالدین‌شاه، نوشته شده است. این اثر که سفرنامه وقارالدله در سفر به عتبات و مکه است، در خود اطلاعات جدیدی را نسبت به جامعه آن زمان ایران دارد. در مقدمه این کتاب درباره نویسنده این سفرنامه می‌خوانیم: وقارالدوله (سکینه سلطان)، نویسنده این سفرنامه زن پیشرو و خوشبختی بوده است. او یکی از همسران ناصرالدین‌شاه بود، نمی‌دانیم همسر چندم و با چه جایگاهی. … قصه سفرنامه وقارالدوله از سال ۱۳۱۷ قمری شروع می‌شود؛ چهار سال بعد از کشته شدن ناصرالدین‌شاه.
ایسناایسنا59 دقیقه قبل
از اعلام نتیجه شمارش آرای مردمی در چهارمین روز از سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت تا بغض سخنگوی وزارت امور خارجه پس از تماشای یک مستند. تنها فیلم‌های بخش مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقت در این نظرسنجی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. سه فیلم پر مخاطب روز چهارم جشنواره را بشناسیدسه فیلم پر مخاطب روز چهارم جشنواره برای سانس ویژه روز شنبه ۲۳ آذر مشخص شد. زاهدان و اهواز میزبان سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت شدندنمایش فیلم‌های سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت در دو استان زاهدان و اهواز از فردا جمعه ۲۲ آذر ماه آغاز می‌شود. همزمان با پنجمین روز از برگزاری جشنواره سینماحقیقت در پردیس سینمایی چارسو، برخی از فیلم‌های این دوره از جشنواره روز جمعه ۲۲ آذر در استان‌های زاهدان و اهواز روی پرده می‌روند.

نظرها

اخبار بیشتر