مرحله نخست کمک معیشتی دولت دیشب واریز شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
مرحله نخست کمک معیشتی دولت دیشب واریز شد

مرحله نخست کمک معیشتی دولت دیشب واریز شد

مهرخبرگزاری مهر |
مرحله نخست کمک معیشتی دولت ساعت 24 دیشب به حساب سرپرستان خانوار گروه اول واریز شد و قابل برداشت است.

مهدی قمصریان در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره واریز مرحله نخست کمک معیشتی دولت به ۱۸ میلیون خانوار، اظهار داشت: شب گذشته مرحله اول واریز به گروه ۲۰ میلیون نفری واریز شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: البته هنوز از جزئیات دقیق واریز اعم از تعداد و عدد ریالی اطلاع ندارم.

وی ادامه داد: مراحل بعدی طی روزهای چهارشنبه و شنبه آینده واریز خواهد شد.

در خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

به گفته قمصریان، پس از اتمام مراحل واریزی، دولت گزارش جامعی از تعداد، عدد ریالی و نحوه واریز کمک معیشتی ارائه می‌دهد.

گفتنی است؛ در این طرح برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فعالسازی رمز دوم پویا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، فعالسازی رمز دوم پویا، ضریب امنیت تراکنش‌های اینترنتی را افزایش می‌دهد و از کلاهبرداری‌های اینترنتی و سوءاستفاده از حساب‌های بانکی جلوگیری می‌کند. چنانچه فقط از کارتخوان یا خودپرداز استفاده می‌کنید نیازی به فعالسازی رمز دوم پویا نیست برای آشنایی بیشتر با نحوه فعالسازی رمز دوم، گزارش آذری بقا را مشاهده نمایید.

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
فارسفارس22 ساعت قبل
علاوه بر این، کارخانه‌های متعدد فرش‌بافی در کاشان نیز این شهر به عنوان یکی قطب‌های مهم فرش ماشینی کشور فعال هستند. صادرات فرش ایرانی در طی ۲۰ سال اخیر نزولی بوده و تعداد کشورهای مقصد صادرات فرش ایرانی از ۹۰ کشور تقریبا نصف شده است. در داخل کشور نیز افزایش قیمت فرش و همچنین فقدان فرهنگ‌سازی در حفظ این میراث، تقاضای فرش دستباف را به حداقل رسانده است. وی بیان داشت: طی جلسات مشترکی که با صادرکنندگان فرش دستباف استان اصفهان برگزار کردیم مشکلات کاهش صادرات فرش دستباف این استان به همراه راهکارهایی لازم احصا شده است. مدیرکل گمرکات استان اصفهان با اشاره به این موضوع که سهم استان اصفهان از کل صادرات فرش دستباف کشور حدود یک درصد است بیان داشت: دلیل دیگر کاهش صادرات فرش دستباف اصفهان عدم تمایل صادرکنندگان این استان به اظهار کالا با مبدأ اصفهان است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین34 دقیقه قبل
تجربه وعده‌های عملی نشدهاما آنچه امسال درخصوص تغییر قیمت برخی حامل‌های انرژی با آن روبرو بودیم، محدود به سال جاری نبوده است. پیش از این نیز در کشور شاهد چنین رویه‌های ضدونقیضی در خصوص تغییر قیمت حامل‌های انرژی بوده‌ایم. اینها بخشی از نتیجه وعده‌های دولت از عدم افزایش نرخ حامل‌های انرژی در سال‌های اخیر بود. قطعا هر گونه تغییر نرخ حامل‌های انرژی به‌طور مستقیم بر اقتصاد و معیشت جامعه تاثیرگذار خواهد بود. ضمن اینکه اینها تنها بخشی از تاثیر مربوط به هزینه‌های مستقیم حامل‌های انرژی در سبد معیشتی خانوارهای ایرانی بوده است.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.

نظرها

اخبار بیشتر