نقص فنی قطار مسافری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اقتصادی

نقص فنی قطار مسافری

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
ساعت ۵ و ۵۵ دقیقه صبح امروز، قطار مسافری تهران- تبریز در بلاک سراجو – سهند دچار نقص فنی شد.

یکی از مسافران در تماس تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از سرگردانی مسافران قطار‌های بعدی به دلیل بسته شدن خط خبر داد و گفت: به گفته مسئولان قطار هنوز گروه‌های امدادی برای جابجایی واگن‌ها به محل حادثه اعزام نشده‌اند.

وی افزود: از حدود ساعت هشت صبح تا این لحظه (ساعت ۱۰ بامداد) مسافران داخل قطار هستند و در محل منتظر بازگشایی خط و حرکت قطار‌ها بلاتکلیفند.ساعت ۵ و ۵۵ دقیقه صبح امروز، قطار مسافری تهران- تبریز در بلاک سراجو – سهند دچار نقص فنی شد.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

همچنین روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: مسافران با تمهیدات لازم و با همین قطار در حال جابجایی به سمت مراغه - تبریز هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تماشا کنید: وزیری که مردم را زمین زد / چرا روحانی باید رحمانی وزیر صمت را عزل کند؟

انتخابانتخاب1 روز قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ۲۴ آبان ۹۸، درست در همان روز افزایش قیمت بنزین، وزیر صنعت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد. او پس از آن نیز چند بار دیگر همین موضوع را تکرار کرد، اما واقعیت بازار در همین مدت کوتاه نشان می‌دهد قیمت‌ها متاثر از گرانی بنزین افزایش یافته‌اند. در چنین شرایط خاصی از نظر اقتصادی، چه اصراری بر ادامه کار این وزرا وجود دارد و چرا روحانی دست به تغییر در کابینه نمی‌زند؟

فیلم | چگونه رمز دوم کارت بانکی را فعال کنیم؟

همشهریهمشهری23 ساعت قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
وی با بیان اینکه در حال حاضر در دنیا جایگاه‌های کوچک سی ان جی حتی برای مجتمع‌های مسکونی تعبیه می‌شود، اظهار کرد: به عنوان مثال کمپانی بنز تجهیزات تامین خانگی سوخت سی ان جی را در برخی مکان‌ها بنا کرده است. عباس پور با بیان اینکه همانطور که اخذ مصوبه اخیر از سوی وزارت نفت در کمک بلاعوض به خودروهای دوگانه سوز بسیار موثر است، عنوان کرد: همکاری صنعت با دانشگاه نیز می‌تواند در گسترش و حل چالش‌های پیش رو در توسعه سی ان جی تاثیرگذار باشد. به گفته وی، همکاری شهرداری‌ها در ارائه زمین مناسب، وزارت صمت و خودروسازان با ظرفیت سازی در مصرف از طریق افزایش خودروهای سی ان جی سوز و وزارت نفت در تولید و توزیع این گاز می‌تواند با همکاری دانشگاه‌ها یک جهش بزرگی در توسعه صنعت سی ان جی ایجاد کند. وی با بیان اینکه قطر برنامه بلند مدتی برای افزایش برداشت در دست دارد، بر ضرورت برنامه ریزی برای افزایش برداشت از ذخایر این میدان تاکید کرد. عباسپور ادامه داد: ایران با انتشار ۸۰۰ میلیون تن گازهای گلخانه‌ای رتبه هفتم کشورهای تولید کننده این گازهای آلوده را داراست؛ این در حالی است که جمعیت چین و آمریکا نیز قابل مقایسه با ایران نیست؛ بنابراین توسعه گاز سی. ان. جی با توجه به کاهش قابل توجه گازهای‌های گلخانه‌ای را ایجاب می‌کند.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر)

27+
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل

تهیه بانک اطلاعاتی جامع سرمایه‌گذاری و اشتغال

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فریدون عطایی درمصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: موضوع سرمایه‌گذاری در تهران مجزا از دیگر استان‌هاست، تهران مزیت‌های مختلفی در بخش‌های صنایع، گردشگری و تولید‌های مختلف دارد که گاهی این بخش‌ها مغفول مانده یا به درستی از آن استفاده نشده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیمدیر کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استان تهران افزود: در همین حوزه ستاد‌های رفع موانع تولید با ریاست استاندار تهران برگزار شده است و تاکنون ۲۰ جلسه رفع موانع تولید و همینطور ۱۷ جلسه رفع موانع سرمایه‌گذاری در استان تهران داشته‌ایم. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیعطایی افزود: تمام بخش‌هایی که درخواست سرمایه‌گذاری در استان تهران را دارند و اعلام آمادگی کرده‌اند، در کارگروه‌های سرمایه‌گذاری استان مورد بررسی قرار می‌گیرند و طرح‌هایی که مورد تایید دستگاه‌های مربوطه باشد، اجرایی خواهد شد. وی گفت: دستگاه‌های حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران اقدام‌های خوبی داشته‌اند و نیازمند آن هستیم که حضور مستمری داشته باشند. مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استان تهران ادامه داد: یکی از کار‌های ما، تثبیت اشتغال موجود در استان تهران است، چرا که صنایع مختلف، مشکل‌های عدیده‌ای دارند و با هماهنگی فرمانداران و مدیران کل استانی در بخش صنعت و معدن می‌توانند این مشکل‌ها را حل کنند.

اولین قطار تمام خورشیدی جهان ساخته شد + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، قطار متفاوت و جذابی طراحی و تولید شده است که برای حرکت، از انرژی خورشید استفاده می‌کند. این وسیله مسافربری، اولین قطار تمام خورشیدی جهان و ساخته‌ی یک شرکت استرالیایی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر