رئیس جدید فراکسیون مستقلین مشخص شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. سیاسی

رئیس جدید فراکسیون مستقلین مشخص شد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
رئیس جدید فراکسیون مستقلین مشخص شد - 1

اعضای فراکسیون مستقلین در جلسه امروز خود جعفرزاده ایمن‌آبادی را به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب کردند.

به گزارش ایسنا، در جلسه هیأت رئیسه فراکسیون مستقلین که صبح امروز (سه‌شنبه) برای انتخاب رئیس فراکسیون مستقلین برگزار شد غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با ۲۰ رأی از مجموع ۲۰ نفر عضو حاضر در این جلسه به عنوان رئیس فراکسیون مستقلین انتخاب شد.

رئیس قبلی فراکسیون مستقلین کاظم جلالی بود که به عنوان سفیر ایران در روسیه انتخاب شد و از نمایندگی مجلس استعفا داد.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری9 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

فیلم | رئیس جمهور: قدرت نقد نشود احتمال انحراف دارد

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین16 ساعت قبل
معاون رییس جمهوری خبر داد: پیام خوزستان - اهواز - معاون رییس جمهوری در امور زنان با اشاره به تصویب سند ارتقای وضعیت زنان خوزستان، از افزایش ۳۶ درصدی سهم زنان در لایحه بودجه سال ۹۹ خبر داد. معاون رییس جمهوری با اشاره به پیش بینی سهم زنان در بودجه سال آینده، گفت: زنان در بودجه همه دستگاه‌ها سهم دارند و این بودجه در یک دستگاه متمرکز نیست اما بودجه خاص برای عدالت جنسیتی و کاهش عقب ماندگی‌ها در حوزه زنان و خانواده امسال رشد ۳۶ درصدی داشته است که یکی از بیشترین رشدها در بودجه سال ۹۹ است. ابتکار اظهار امیدواری کرد: با توجه به ظرفیت بالای زنان در خوزستان، تصویب سند به ارتقای این حوزه کمک کند. معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری در امور زنان امروز سفر یک روزه‌ای به اهواز دارد. برچسب‌هامعاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده معصومه ابتکار خوزستان اهواز
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، سازمان آزادیبخش فلسطین گزارشی را در خصوص جدیدترین آمار جنایت‌های صهیونیستها علیه فلسطینیان منتشر کرد. بر اساس این گزارش، این سازمان اعلام کرد که اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه فلسطینیان طی ماه‌های اخیر تشدید شده است. طبق اعلام این سازمان، در ماه گذشته میلادی ۴۴ نفر به دست صهیونیستها به شهادت رسیده‌اند. این سازمان همچنین اعلام کرد که در ماه گذشته میلادی ۵۰۰ فلسطینی به دست صهیونیستها زخمی شدند.

فیلم/دوربین مخفی: فست فود با سس بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
فارسفارس18 ساعت قبل
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در تذکری خطاب به علی لاریجانی گفت: جایگاه مرکز پژوهش‌ها در گزارشات مکتوب در طرح‌ها فراموش شده است و ما شاهد این گونه گزارشات نیستیم. وی افزود: مرکز پژوهش‌ها بازوی مجلس است و بنا بود گزارشات مکتوب به نمایندگان بدهد. حاجی‌دلیگانی گفت: گزارشات الکترونیکی مرکز پژوهش‌ها در شرایط فعلی هم به نمایندگان داده نمی‌شود. لاریجانی خطاب به حاجی دلیگانی گفت: مرکز پژوهش‌ها گزارش الکترونیکی می‌دهد واین گزارشات به من می‌رسد. حاجی‌دلیگانی در پاسخ به لاریجانی گفت: چنین چیزی نیست و ما گزارشات الکترونیکی را دریافت نمی‌کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر