نشست فلسفه و علم در دانشگاه تهران برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
نشست فلسفه و علم در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

نشست فلسفه و علم در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
نشست فلسفه و علم با سخنرانی حسین معصومی همدانی فردا در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت روز جهانی فلسفه، نشست فلسفه و علم با سخنرانی حسین معصومی همدانی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

این نشست چهارشنبه، ۲۹ آبان‌ماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در دانشکده ادبیات و علوم انسانی، تالار کمال برپا می‌شود.

ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

در خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، اطلاعات گزارش عملکرد مالی بنیاد سینمایی فارابی بر اساس حمایت از تحقیق، نگارش و تقویت متن فیلم نامه، حمایت از تولید فیلم سینمایی و سریال، حمایت از مشارکت در تولید فیلم سینمایی، حمایت از تولید آثار سینمایی فاخر، حمایت از ارتقای فرهنگی و هم اندیشی فیلم سازان با اندیشمندان حوزه و دانشگاه و بازدید آنها از مراکز و دستاوردهای مهم کشور، کمک به انجام ارزشیابی و نظارت بر تولید و نمایش آثار سینمایی، حمایت از برگزاری سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر و اجرای طرح سیمرغ‌ها و پروانه‌ها، حمایت از برگزاری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، کمک به برگزاری سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و برگزاری هم زمان در استان‌ها، حمایت از تولید مشترک فیلم سینمایی با دیگر کشورها، حمایت از آماده سازی و بازاریابی و عرضه فرهنگی و تجاری آثار و اعزام سینماگران به مجامع بین المللی و … و. تنظیم شده است.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر