باکس‌آفیس| «فورد در برابر فراری» با ۳۱ میلیون دلار مسابقه را می‌برد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
باکس‌آفیس| «فورد در برابر فراری» با ۳۱ میلیون دلار مسابقه را می‌برد

باکس‌آفیس| «فورد در برابر فراری» با ۳۱ میلیون دلار مسابقه را می‌برد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فیلم سینمایی «فورد در برابر فراری» توانسته است یکی از رقبای اصلی فروش در سینماهای آمریکا باشد.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم سینمایی «فورد در برابر فرارری» با فروش آغازین خوب خود به‌زودی در رده اول باکس‌آفیس قرار خواهد گرفت.

«فورد در برابر فرارری» به‌راحتی سینمایی «فرشتگان چارلی» را در میدان رقابت باکس آفیس پشت سر گذاشت. این فیلم توانست با فروش بیش از انتظار خود در هفته اول فروشش، رقم ۳۱ میلیون دلار را برای کمپانی قرن بیستم و دیزنی در سینماهای آمریکای شمالی به‌دست بیاورد.

فیلم دیگر این هفته، «فرشتگان چارلی» با ۸ میلیون دلار فروش بسیار پایینی را برای کمپانی سونی رقم زد. این سومین پروژه سنگین از مجموعه‌های دنباله‌دار بعد از «نابودگر: سرنوشت تاریک» و «دکتر اسلیپ» است که در دو هفته گذشته از فروش پایینی برخوردار شده است.

«فورد در برابر فرارری» به کارگردانی «جیمز منگولد» که توانسته در سایت راتن تومیتوز نمره بسیار خوب A+‌را به‌دست بیاورد در حقیقت برد بسیار به‌موقع و مورد نیاز برای کمپانی فاکس و همین‌طور برای دیزنی به دنباله رشته‌ای از خطاها و مشکلاتی بود که عارض این کمپانی شده است.

این فیلم با بازی «مت دیمون» و «کریستین بیل» داستان واقعی دومردی است که در سال ۱۹۶۶ به «هنری فورد دوم» و کمپانی‌اش کمک کردند تا اولین کمپانی آمریکایی باشد که بتواند در مسابقات رالی دنیا شرکت کند و پیروز شود.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

کمپانی «چرنین اینترتینمنت» تولیدکننده این فیلم سینمایی است. این فیلم که شانس‌های بزرگی برای اسکار دارد با هزینه ۹۷ میلیون دلار تولید شده است. آمارهای «پست تارک» می‌گوید که بیش از ۸۰ درصد خریداران بلیط این فیلم بالای ۲۵ سال سن دارند که از این آمار ۵۵ درصد بالای ۳۵ سال سن دارند.

فیلم «فرشتگان چارلی» به‌کارگردانی «الیزابت بانکس» نتوانسته است رضایت مخاطبین جوان خود را به‌دست آورد. این فیلم با بازی «کریستین استوارت» «نائومی اسکات» و «الا بالینسکا» به‌عنوان جاسوسان زن، بعد ۱۶ سال از نمایش قسمت قبلی این فیلم است که توانست با ۳۶ میلیون دلار کار خود را آغاز کند؛ البته بدون حساب تورم.

این فیلم در رده سوم بعد از «فورد در برابر فرارری» قرار دارد. در رده اول نیز فیلم «میدوی» با تنزل ۵۱ درصدی فروش خود در هفته دوم قرار دارد. این فیلم در این هفته ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار فروش داشته و کل فروش داخلی‌اش معادل ۳۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار است.

با این حساب به‌نظر می‌رسد که فیلم «فورد در برابر فرارری» به‌زودی در رده اول باکس‌آفیس داخلی آمریکا قرار بگیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بودجه نیازمند اصلاح ساختاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بودجه سال آینده در حالی به مجلس ارائه شد که قرار بود برای پایدار شدن درآمد‌ها و کارایی هزینه‌ها با اصلاحی ساختاری تبیین شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اصلاح نظام بودجه ریزی اگر سطحی و محدود باشد پاسخگو شرایط فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود در فرصتی که تحریم‌ها برای جداشدن از درآمد‌های نفتی ایجاد کرده ضرورت اصلاح ساختار بودجه بیش از گذشته احساس می‌شود اصلاحی که انجام آن اراده عزم جدی را می‌طلبد.

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

به ثانیه‌های آخر این ویدیو دقت کنین!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.

برابری دیه مرد و زن در تصادف‌های غیرفوتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
محمد بارانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: این رای از این پس در همه دادگاه‌ها لازم الاجراست و بیمه‌ها هم باید مطابق آن عمل کنند. وی گفت: پس از مذاکرات قضات دیوان عالی کشور، با اکثریت قاطع این تصمیم گرفته شد که نه تنها در مورد صدماتی که منتهی به مرگ می‌شود باید این برابری دیه زن و مرد رعایت شود، بلکه درباره سایر صدمات هم باید این برابری رعایت و دیه زن هم جبران شود، یعنی برابری به میزان دیه مرد جبران شود و این حکم الزام آور است و دادگاه‌ها در موارد مشابه باید به همین نحو عمل کنند. عضو معاون دیوان عالی کشور افزود: این موضوع به عنوان رای وحدت رویه و به منزله تفسیر از قانون برای همه دادگاه‌ها لازم الاجراست و دادگاه‌ها وقتی بر این اساس رای دهند، بیمه‌ها هم باید دیه را پرداخت کنند. بارانی افزود: این اختلاف رویه وجود داشت که به جهت استنباط متفاوت دادگاه‌ها از قانون بود، اما در نهایت موضوع در هیئت عمومی دیوان عالی کشور برای صدور رای وحدت رویه مطرح شد. علیزاده، رئیس شعبه ۴۲ دیوان عالی کشورراننده در تصادفات، شخص ثالث محسوب می‌شودرئیس شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور گفت: با تصمیم هیئت عمومی دیوان، راننده متخلف در تصادفات هم به عنوان شخص ثالث محاسبه می‌شود و در صورت فوت به خانواده او دیه تعلق می‌گیرد و اگر هم آسیب دیده باشد، به خود شخص دیه داده می‌شود.

نگاهی به فرآیند تصفیه آب شهر سنندج

تابناکتابناک1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر