نماینده مردم فارس در مجلس: مردم شیراز صف خود را به موقع از آشوب طلبان جدا کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
نماینده مردم فارس در مجلس: مردم شیراز صف خود را به موقع از آشوب طلبان جدا کردند

نماینده مردم فارس در مجلس: مردم شیراز صف خود را به موقع از آشوب طلبان جدا کردند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تخریب کنندگان اموال عمومی و توهین به مقدستان مردم نبودند، گفت: مردم شیراز به موقع صف خود را از آشوب‌طلبان جدا کردند و اینها مردم نیستند.

- اخبار استانها -

آیت الله علی‌اکبر کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره اتفاقات اخیر در شهر شیراز و برخی از شهرستان‌های فارس، اظهار داشت: با یک نگاه سطحی به این قضایا مشخص است که آشوب‌ها با یک برنامه جدی و حساب شده انجام شده است و با طرح‌های همه جانبه وارد میدان شدند.

رئیس جامعه اساتید حوزه‌های علمیه فارس با بیان اینکه آشوب‌طلبان از بیرون از مرزها خط گرفته‌اند و موجبات نگرانی را برای مردم ایجاد کردند، بیان کرد: توهین به مقدسات، به آتش کشیدن مساجد و قرآن کریم نشان داد که اینها مردم عادی نیستند؛ اراذل و اوباشی هستند که دلسوز و غمخوار مردم نیستند.

کلانتری با بیان اینکه مردم هم صفوف خود را از آشوب‌طلبان به موقع جدا کردند، گفت: اوضاع در شیراز آرام شده و آرام‌تر نیز می‌شود و یکبار دیگر آمریکا و اسرائیل و آل سعود ناامید می‌شوند.

وی با بیان اینکه تخریب‌ها و مشکلات نیز جبران می‌شود اما انتظار از نیروهای ایجاد‌کننده نظم بیشتر از این بود؛ خاطرنشان کرد: میشد که از قبل پیش‌بینی کنند و با درایت بیشتر و بدون تاخیر وار شوند تا از بسیاری از تخریب‌ها جلوگیری شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر1 روز قبل

سوالات خبرنگاران درباره بودجه دستگاه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، به گفته آقای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، نام‌نویسی در طرح اقدام ملی مسکن در ۱۷ استان و ۲۱۸ شهر صورت گرفته و در سایر شهر‌ها هم ادامه دارد. بخشی از سوالات خبرنگاران از اعضای هیئت دولت درباره بودجه دستگاه‌های مختلف بود که نتیجه نهایی پس از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسون تلفیق، تصویب در مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان تعیین می‌شود.
خبر فوریخبر فوری22 ساعت قبل
زنی که در سومین ازدواج خود برای خواستگارش شرط گذاشت تا خواهر شوهر اولش را به قتل برسانند، سپیده دم یک شنبه گذشته به همراه تازه داماد در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد. او ادامه داد: به هر جایی که احتمال حضور همسرم می‌رفت، سرزدیم اما هیچ اثری از او نیافتیم! در پی اعلام این گزارش، تلاش کارآگاهان با ردیابی‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از ماجرای گم شدن زن ۵۲ ساله آغاز شد. او هم قبول کرد و ما در حالی که سوار بر خودروی پیکان سفیدرنگ مهدی بودیم به بهانه خرید به راه افتادیم. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در نهایت، جرم هر دو متهم این پرونده را محرز دانستند و عروس و داماد را به قصاص نفس محکوم کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، نجفی ۱۰ روز قبل و بعد از اخذ رضایت از خانواده استاد، به دلیل نقض حکم صادره در دیوان‌عالی کشور در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران یک‌بار دیگر پای میز محاکمه رفت. قضات شعبه ۹ روز گذشته نتیجه شور خود را انشا کردند. این رأی با نظر اقلیت نیز همراه بوده که به صورت جداگانه نوشته شده است. گفته می‌شود نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.

نظرها

اخبار بیشتر