برترین کودکان و نوجوانان کتابخوان کانون تقدیر شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کانون پرورش فکری
  4. فرهنگ
برترین کودکان و نوجوانان کتابخوان کانون تقدیر شدند

برترین کودکان و نوجوانان کتابخوان کانون تقدیر شدند

کانون پرورش فکریخبرگزاری کانون پرورش فکری |
برترین اعضای کودک و نوجوان کتاب‌خوان کانون هم‌زمان با بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ۱۸۳ نفر از برترین اعضای کودک و نوجوان کتاب‌خوان کانون هم‌زمان با بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در مرحله نخست این برنامه که با هدف توسعه و ترویج کتاب­‌خوانی در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری برگزار شد، ۲۰ نفر از اعضایی که بیشترین تعداد کتاب را از اول مهر ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۸ امانت گرفته بودند به اداره‌های کل استان‌ها معرفی شدند.

پس از آن، کارشناسان استان‌ها بر اساس شاخص‌هایی همچون حضور فعال و مستمر عضو در مرکز، جلسات بحث و گفت‌وگوی کتاب، فعالیت در رابطه با ترغیب دیگر اعضا به کتاب و کتاب‌خوانی، ثبت مطالعات خود در دفتر یا وبلاگ و … کتاب­‌خوانان برتر استان را معرفی کردند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

طبق بررسی کارشناسان استان‌ها، ۵ نفر عضو کتاب‌خانه و یک نفر عضو دارای نیازهای ویژه آن از هر استان معرفی شد که در مجموع ۱۸۳ کودک و نوجوان برتر کتاب‌خوان از کل کشور در هفته کتاب و کتاب‌خوانی مورد تقدیر معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار گرفتند.

این برنامه به منظور ایجاد وحدت رویه، افزایش تاثیرگذاری و شورآفرینی با شعار «آینده ساختنی است» در مراکز سراسر کشور برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر1 روز قبل
همچنین حضور دانشگاه آزاد اسلامی در فراصندوق ستارگان که یک صندوق ملی خطرپذیر است، نیز در این آئین‌نامه پیش بینی شده است. معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: یکی دیگر از دارایی‌های دانشگاه آزاد اسلامی پراکندگی و نفوذ این دانشگاه در بدنه مردم و دولت است. طبق آمارهای غیررسمی که وجود دارد، بین ۶۰ الی ۷۰ درصد کارکنان دولت و شرکت‌های خصوصی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی هستند. وی با بیان اینکه باید قدردان حمایت ویژه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی برای تصویب نهایی آئین‌نامه جامع بازار فناوری و سراهای نوآوری باشیم، گفت: این حرکت نقطه عطفی در حرکت رسمی و قانونی دانشگاه آزاد اسلامی به سمت دانشگاه اسلامی است. ۱۶ آذر سال جاری یک برگ دیگری از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی که باید به تقویم دانشگاه اضافه شود، چرا که می‌تواند باعث تحول در آموزش عالی شود.

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل

رحیم پور ازغدی: صوت جلسات را منتشر کنید ببینید چه کسی توهین کرد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم بزرگداشت روز دانشجو، شنبه (۱۶ آذر ۱۳۹۸) با سخنرانی حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران برگزار شد. رحیم پور ازغدی در بخشی از این مراسم گفت: برخی نقل‌ها درباره جلسه شورای انقلاب فرهنگی از من در فضای مجازی شد که نادرست است. صوت و متن جلسات را به طور کامل منتشر کنید و ببینید چه کسی توهین کرد. بیشتر بخوانید: صحبت‌های رئیس جهاد دانشگاهی درباره دعوای روحانی و رحیم‌پور ازغدی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی + فیلمانتهای پیام/

تولید نیاز صنعت در دانشکده نفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
برخی مدارس کرمانشاه تعطیل شدمدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تعطیلی برخی مدارس استان کرمانشاه خبر داد. مدارس نوبت صبح شهرستان «نورآباد» تعطیل شدندرئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: همه مدارس نوبت صبح نورآباد و کاکاوند و مدارس پیش دبستانی و دبستانی نوبت صبح سلسله فردا تعطیل هستند. همه مدارس استان قزوین فردا تعطیل استمدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدارس استان قزوین در همه مقاطع تحصیلی فردا یکشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل است. مدارس استان اردبیل یکشنبه تعطیل شدروابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: روز‌ یکشنبه ۱۷ آذر به دلیل برودت هوا وپیشگیری از شیوع احتمالی برخی بیماری‌ها در مدارس، تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و بعداز ظهر در سطح استان اردبیل تعطیل است. مدارس استان قزوین یکشنبه تعطیل شدمدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: با توجه به اوج شیوع آنفلوانزای فصلی و برای حفظ سلامت دانش آموزان یکشنبه هفدهم آذر مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در همه مناطق استان تعطیل است.
کرد آنلاینکرد آنلاین8 ساعت قبل
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان: عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیر کل آموزش و پرورش کردستان، با اشاره به برنامه ریزی برای بازسازی مدارس سنگی، گفت: ۱۳۰ مدرسه سنگی با ۴۱۷ کلاس درس به ۱۱۷ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است. وی با اشاره به برنامه ریزی برای بازسازی مدارس سنگی، بیان کرد: برای بازسازی ۱۳۰ مدرسه سنگی با ۴۱۷ کلاس درس، ۱۱۷ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است. مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، با اشاره به طرح مقاوم سازی مدارس استان، ذکر کرد: در سال گذشته هفت مدرسه با ۴۸ کلاس درس را مقاومسازی کردیم که امسال نیز با اختصاص اعتبارات تعدادی از مدارس را برای سال تحصیلی ۹۹ استاندارد خواهیم کرد. در ادامه ماجد احمدی، مدیرکل نوسازی و توسعه مدارس استان کردستان، اظهار کرد: با توجه به وضعت صنایع آموزشی در سال ۹۸ با همت اعتبارات استانی و ملی توانسیم از متوسط سالانه کشوری بیشتر باشیم. مدیرکل نوسازی و توسعه مدارس استان کردستان، بیان کرد: اعتبارات استانی در سال ۹۳ تا پایان سال گذشته سیر سعودی داشته و تخصیص به ترتیب به نسبت سال‌های قبل ۶۶ میلیارد اضافه شده است.

نظرها

اخبار بیشتر