هیچ شانس واقعی برای تشکیل کابینه راست گرا در اسرائیل وجود ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
هیچ شانس واقعی برای تشکیل کابینه راست گرا در اسرائیل وجود ندارد

هیچ شانس واقعی برای تشکیل کابینه راست گرا در اسرائیل وجود ندارد

مهرخبرگزاری مهر |
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در اظهاراتی عنوان داشت که هیچگونه شانسی برای تشکیل یک کابینه راست گرا در سرزمین های اشغالی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالیم پست، «اسرائیل کاتز» وزیر خارجه اسرائیل در گفتگو با رادیو ارتش این رژیم گفت: با در نظر گرفتن نتیجه انتخابات هیچگونه شانس واقعی برای تشکیل یک کابینه راست گرا وجود ندارد.

وی در عین حال مدعی شد که بنیامین نتانیاهو و آویگدور لیبرمن آماده تشکیل کابینه متحد هستند.

لیبرمن قبلا ائتلاف با نتانیاهو را رد کرده بود.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …
ایسناایسنا13 ساعت قبل
نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌الملل تاکید کرد که آمریکا با خروج از توافق هسته‌ای و اجرا نکردن قطعنامه ۲۲۳۱ در حقیقت منشور سازمان ملل را نقض می‌کند. به گزارش ایسنا، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: چرا ما می‌گوئیم آمریکا در رابطه با برجام منشور سازمان ملل را نقض می‌کند؟ چون طبق ماده ۲۵ این منشور، کشورهای عضو پذیرفته‌اند و ملزم هستند قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را اجرا کنند. آمریکا قطعنامه ۲۲۳۱ که برجام را مورد تایید قرار می‌دهد، اجرا نمی‌کند و مانع از اجرای آن توسط دیگران هم می‌شود. دولت آمریکا سال گذشته با خروج یک‌جانبه از توافق هسته‌ای تعهدات خود را زیر پا گذاشت و توافق را نقض کرد. این اقدام آمریکا به‌ویژه از سوی دیگر طرف‌های توافق به شدت مورد انتقاد قرار دارد.

ده‌ها هزار نفر از مردم الجزایر تظاهرات کردند

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
در کمتر از یک هفته به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، معترضان الجزایری بیش از هر زمان دیگری قاطع هستند. ما تنها الجزایر آزاد می‌خواهیم. زن دیگری می‌گوید نه به انتخابات، نه به این دولت که فرزندان ما را زندانی می‌کند. این شخصیت‌ها از زمان استقلال الجزایر در سال ۱۹۶۲ در راس قدرت هستند. تظاهرات روز گذشته یکی از قابل توجه‌ترین اعتراضات از زمان آغاز جنبش اعتراضی الجزایر در ماه فوریه بود. مناظره میان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در الجزایر کاملا بی سابقه است. سیاست خارجی و تمامیت ارضی نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این مناظره بود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین20 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - رییس هیات تیراندازی با کمان خوزستان گفت: چهره‌های برتر رقابت‌های لیگ تیراندازی با کمان خوزستان مشخص شدند. رضا رضایی شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر تیراندازی باکمان خوزستان ۱۵ و ۱۶ آذرماه به صورت متمرکز و با حضور ۴۴ ورزشکار در قالب ۶ تیم به میزبانی هیات تیراندازی باکمان خوزستان در سالن مجموعه فرهنگی و ورزشی اداره کل راه و شهرسازی واقع در اهواز برگزار شد. وی افزود: هیات تیراندازی با کمان امیدیه، هیات تیراندازی باکمان دزفول، نفت امیدیه، مجتمع تفریحی کرانه، هایپرمارکت شنبدی و آذرخش امیدیه تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها بودند که در پایان به نفرات برتر مدال قهرمانی و جوایز نقدی اهدا شد. وی ادامه داد: در بخش کامپاند آقایان هیات تیراندازی باکمان امیدیه، مجتمع تفریحی کرانه و هیات تیراندازی باکمان دزفول عنوان اول تا سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند. رضایی گفت: در بخش ریکرو بانوان تیم‌های مجتمع تفریحی کرانه، نفت امیدیه و هیات تیراندازی باکمان امیدیه اول تا سوم شدند همچنین در بخش کامپاند بانوان تیم‌های مجتمع تفریحی کرانه، هیات تیراندازی باکمان دزفول اول و دوم شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
نباید مجلس آینده یک مجلس افراطی شود/عصر ترامپیسم مقطعی استوی افزود: موضوع اول این ست که نباید مجلس آینده تبدیل به یک مجلس افراطی شود، من دغدغه این دارم که مجلس آینده افراطی شود. تندروها برای مجلس بعدی و لوایح مرتبط با FATF نقشه کشیده اندعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: خیلی از کسانی که برای مجلس بعدی نقشه کشیدند و می‌خواهند اکثریت را در دست بگیرند در اولین برنامه خود از مجمع تشخیص خواهند خواست که پالرمو و سی اف تی را به مجلس برگردانند. فلاحت پیشه تاکید کرد: این شروع سلسله نوسانات و شرایط چالشی است که ممکن است برای کشور هم شکل بگیرد. درآمد ناشی از گران کردن بنزین صرف حل مشکلات کشور شودفلاحت پیشه در بخش دیگر این گفتگو با اشاره به اینکه باید مشکلات کشور را احصا کرد، افزود: درآمد ناشی از گرانی بنزین و فروش مازاد بنزینی باید خرج مشکلات کشور شود، اگر این اتفاق صورت بگیرد مشکلات کم کم حل خواهند شد. مجلس بعدی باید جلوی پیوند ثروت و قدرت را بگیرداین نماینده مستقل مجلس دهم تاکید کرد: برای جلوگیری از پیوند ثروت و قدرت لازم است افرادی که نگاهشان مبتنی بر منافع ملی است در انتخابات و مجلس بعدی حضور داشته باشند.

ببینید | پیام واضح آیت الله خامنه‌ای به داعش و آمریکا در فیلم سایت سردار قاسم سلیمانی

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
استان گیلان دیر زمانی است که جزء مقاصد اصلی گردشگران بوده است. طبیعت بی‌نهایت زیبای آن که از یک سو به البرز می‌رسد و همچنین سرسبزی و شور زندگی که در این استان در جریان است، همواره مشوق خوبی برای جذب طبیعت دوستان بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر