برومندی از پاسخ وزیر نیرو درباره استفاده از منابع پساب در بخش صنعت قانع شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. سیاسی

برومندی از پاسخ وزیر نیرو درباره استفاده از منابع پساب در بخش صنعت قانع شد

ایلناخبرگزاری ایلنا |
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی از پاسخ وزیر نیرو به سوال وی مبنی بر اینکه علت عدم تصفیه فاضلاب و استفاده از منابع پساب در صنعت قانع شد.

برومندی از پاسخ وزیر نیرو درباره استفاده از منابع پساب در بخش صنعت قانع شد - 1

به گزارش ایلنا، محمدمهدی برومندی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۸ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی سوال خود از وزیر نیرو، از پاسخ‌های وی قانع شد.

علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال برومندی گفت: علت عدم برنامه ریزی مناسب برای مقابله با بحران خشکسالی و بحران آب در کشور چیست؟ علت عدم برنامه ریزی و اقدام برای باروری ابرها در کشور چیست؟ علت عدم تصفیه فاضلاب و استفاده از منابع پساب در صنعت چیست و چرا آب خام سدها را به صنعت تخصیص می‌دهید؟ علت عدم اقدام برای انتقال آب دریای عمان به استان‌های کویری کشور چیست؟

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

وی افزود: در اجرای ماده (۲۰۷) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، سوال فوق در جلسه رسمی مورخ ۲۱ فروردین ۹۷ کمیسیون با حضور اکثریت نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده محترم سوال کننده و وزیر نیرو، مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر محترم نیرو، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند ۳ ماده ۲۰۷ آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه ارسال می‌گردد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها