نظارت بر بازار در جلسات سران قوا پیگیری می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
نظارت بر بازار در جلسات سران قوا پیگیری می‌شود

نظارت بر بازار در جلسات سران قوا پیگیری می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا در جلسات سران قوا درباره نظارت بر بازار و قیمت سایر کالاها پس از افزایش قیمت بنزین، بحث و بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدحسین نقوی حسینی در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی، گفت: یکی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری این بود که تغییر قیمت بنزین در سایر قیمت‌ها تأثیر نگذارد و درخواست ما نمایندگان این است که جلساتی برای نظارت بر بازار برگزار شود.

وی با تأکید بر اینکه شورای هماهنگی سران قوا و مجلس باید بر قیمت کالاها نظارت کنند، افزود: خبرهایی به ما رسیده است مبنی بر اینکه قیمت همه کالاها و همچنین کرایه‌ها به سرعت در حال افزایش است و باید این مسئله کنترل شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس با انتقاد از لغو تعطیلی هفته آینده مجلس تصریح کرد: در شرایط فعلی نمایندگان باید بین مردم باشند و ضرورتی نداشت که هفته آینده تعطیلی مجلس لغو شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر اول نقوی حسینی گفت: بنده به کمیسیون اقتصادی مجلس گفته‌ام که درباره نظارت بر قیمت‌ها جلساتی را برگزار کنند و امروز هم قرار است کمیسیون برنامه و بودجه جلسه‌ای در این زمینه داشته باشند و قطعا این موضوع را در سران قوا هم دنبال می‌کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره لغو تعطیلی هفته آینده مجلس گفت: درباره این موضوع نظر نمایندگان دریافت شد و اکثر آنان گفتند که مجلس هفته آینده تشکیل جلسه دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر