ساخت فصل دوم «ارباب حلقه‌ها» تمدید شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ
ساخت فصل دوم «ارباب حلقه‌ها» تمدید شد

ساخت فصل دوم «ارباب حلقه‌ها» تمدید شد

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: کمپانی آمازون ساخت سریال جدید «ارباب حلقه ها» را برای فصل دوم تمدید کرد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کمپانی آمازون پروژه سریال جدید خود به نام «ارباب حلقه‌ها» را برای فصل دوم تمدید کرده است.

فصل اول این سریال هم اکنون در مرحله پیش ساخت قرار دارد وهمچنین قرار است که در کشور نیوزیلند فیلمبرداری و ساخته شود. به گفته ورایتی هنوز تیم بازیگری سریال «ارباب حلقه‌ها» تکمیل نشده، اما پیش از این چندین بازیگر از جمله مارکلا کاونا، ویل پورتر و جوزف ماولی به جمع بازیگران این سریال پیوسته بودند.

سریال «ارباب حلقه‌ها» توسط تیم نویسندگی جی دی پین و پاتریک مک کی در حال پیشرفت است. علاوه بر این آلبوم برایان کاگمن نویسنده سریال چندین قسمت از سریال بازی «تاج و تخت» به همراه جی‌ای بایونا برای تهیه کنندگی چند قسمت از این سریال به توافق رسیده است. آمازون وقتی برای نخستین بار ساخت این سریال را اعلام کرده بود متعهد به ساخت دو فصل شده بود، اما فصل دوم به طور کامل تایید نشده بود تا اینکه آمازون به ساخت این سریال چراغ سبز نشان داد.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

این سریال توسط کمپانی آمازون در همکاری با تالکین استیت که مسئولیت میراث و اموال تالکین را دارد، ساخته می‌شود. کمپانی‌های نیولاین سینما به همراه برادران وارنر در ساخت این پروژه همکاری خواهند کرد.

اطلاعات اندکی از سریال ارباب حلقه‌ها منتشر شده است، اما اعلام شده که این سریال دنیایی جدید از داستان کتاب «یاران حلقه» به نوشته تالکین را جست و جو می‌کند. حساب رسمی این سریال نیز مدت‌ها پیش متنی را منتشر کرد و ورود به عصر دوم را خوش آمد گفته بود. عصر دوم در کتاب‌های افسانه‌ای تالکین همزمان با خلق حلقه‌های قدرت است که شامل حلقه سائرون که در فیلم سینمایی «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» شاهد آن بودیم نیز می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر