سنگین‌ترین محرومیت فیفا درتاریخ فوتبال‌ایران‌‌به‌تیم‌تبریزی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. ورزشی

سنگین‌ترین محرومیت فیفا درتاریخ فوتبال‌ایران‌‌به‌تیم‌تبریزی

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: تیم ماشین سازی تبریز از ثبت قرارداد بازیکنان جدید (داخلی و بین المللی) از ابتدای شروع اولین پنجره نقل و انتقالات نیم فصل ۹۹-۹۸ (زمستانی) به مدت سه پنجره نقل و انتقالات متوالی محروم است.

سنگین‌ترین محرومیت فیفا درتاریخ فوتبال‌ایران‌‌به‌تیم‌تبریزی - 1

تیم خصوصی ماشین‌سازی تبریز که در مالکیت زنوزی قرار دارد و توسط یک مدیرعامل به اصطلاح حقوقدان اداره می‌شود، از ۳ پنجره نقل و انتقالات محروم شد.

به گزارش تابناک ورزشی، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) رای خود را در خصوص پرونده لوسیانو پریرا مندز بازیکن سابق باشگاه ماشین سازی (گسترش فولاد سابق) تبریز اعلام کرد و باشگاهی که هوشنگ نصیرزاده مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال و رییس سابقه کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال را در راس خود می‌بیند، سنگین‌ترین محرومیت تاریخ فوتبال ایران را تجربه کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی به روز ایران و جهان

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فیفا رای خود را در خصوص پرونده لوسیانو پریرا مندز، بازیکن سابق باشگاه ماشین‌سازی تبریز به شرح زیر اعلام کرد که منجر به محک. میت تیم ایرانی شد:

تیم ماشین سازی تبریز از ثبت قرارداد بازیکنان جدید (داخلی و بین المللی) از ابتدای شروع اولین پنجره نقل و انتقالات نیم فصل ۹۹-۹۸ (زمستانی) به مدت سه پنجره نقل و انتقالات متوالی محروم است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی نساجی ۲-۲ سپاهان (لیگ برتر ایران - ۱۳۹۸/۹۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- دیدار تیم‌های نساجی و سپاهان از هفته سیزدهم لیگ برتر ایران با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. نور افکن و مهدی زاده برای سپاهان گلزنی کردند و گل‌های میزبان نیز توسط ممشلی و عباس زاده به ثمر رسید.

خلاصه بازی استقلال و پدیده/ پدیده قربانی بعدی غول آبی

مهرمهر1 روز قبل
استقلال و پدیده در قالب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف همدیگر رفتند که این بازی با تک گل شیخ دیاباته به سود استقلالی‌ها به پایان رسید. در این فیلم خلاصه بازی را مشاهده می‌کنید.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- لیست بازیکنان رم برای دیدار با اینتر اعلام شد و بر این اساس نام ادین ژکو در لیست تیم فونسکا دیده می‌شود. ابتلای ژکو به بیماری آنفولانزا، این بازیکن را از تمرینات روزهای اخیر رم محروم کرده بود تا حضور او در بازی با اینتر در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد. با این حال ژکو امروز در تمرینات رم حاضر شد تا همراه با سایر بازیکنان جالوروسی آماده سفر به شهر میلان شود. به نقل از توئیتر رسمی رم، لیست بازیکنان این تیم برای دیدار با اینتر به شرح زیر است:

ببینید | محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی جنجالی ناچار به عذرخواهی از استقلالی‌ها شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
شوخی جنجالی محمدرضا احمدی گزارشگر بازی استقلال و پدیده شهر خودرو با همکارش روی تصاویر و در زمانی که هنوز مسابقه آغاز نشده بود، او را وادار به عذرخواهی از هواداران استقلال کرد.

حاشیه دیدار استقلال و شهرخودرو | واکنش هواداران به بازیکنان تیم مشهدی/ رحمتی تشویق شد اما با حسینی روبرو نشد+ فیلم

فارسفارس1 روز قبل
هنگامی که رحمتی خود را گرم می‌کرد هواداران استقلال این بازیکن را مورد تشویق قرار داده که رحمتی نیز در واکنش به این تشویق‌ها به سمت آنها رفت و مقابل جایگاه‌ها تعظیم کرد. در ادامه هواداران استقلال سیدحسین حسینی را مورد تشویق قرار دادند. نکته جالب عدم رویارویی رحمتی و حسینی در زمین با یکدیگر بود. * بازیکنان شهرخودرو با لباس‌های سرمه‌ای وارد زمین شده که هواداران استقلال نسبت به آنها واکنش نشان دادند. * بازیکنان تیم استقلال با کمی تأخیر نسبت به بازیکنان پدیده برای گرم کردن وارد زمین شدند.

نظرها

اخبار بیشتر