تهران| فعالیت خطوط «بی. آر. تی» به حالت عادی بازگشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
تهران| فعالیت خطوط «بی. آر. تی» به حالت عادی بازگشت

تهران| فعالیت خطوط «بی. آر. تی» به حالت عادی بازگشت

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فعالیت اتوبوس‌های "بی.آر.تی" که در روزهای گذشته دچار اختلال شده بود، به حالت عادی بازگشت.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اعلام ناگهانی افزایش نرخ بنزین در بامداد جمعه واکنش‌های و اعتراضاتی از سوی مردم در پی داشت و برخی از شهروندان را به خیابان‌ها کشاند؛ در این بین برخی از کسانی که مترصد فرصتی بودند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند نیز وارد عمل شدند و با ایجاد اغتشاش شهر را ناآرام و باعث تخریب اموال عمومی و اختلال در خدمت‌رسانی‌های شهری شدند.

یکی از بخش‌هایی که خدمت‌رسانی آن با اختلال روبه‌رو شد، حوزه اتوبوسرانی بود؛ مدیریت شهری تهران نیز در این روزها که علاوه بر نا آرامی‌ها، بارش باران و برف نیز ترددها را با سختی همراه کرده بود، خدمات ضعیفی به شهروندان تهرانی ارائه کرد.

تعداد قابل توجهی از شهروندان طی تماس با خبرگزاری تسنیم از این وضعیت گلایه و اعلام کردند برای سوار شدن به اتوبوس‌های بی. آر. تی مدت زمان زیادی در ایستگاه می‌مانند و تأخیر اتوبوس‌ها آنقدر زیاد است که ترک ایستگاه را ترجیح می‌دهند؛ این امر نیز در حالی صورت می‌گیرد که مسافران برای حضور در ایستگاه هزینه سفر خود را از طریق کارت بلیت پرداخت کرده‌اند.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران درباره این وضعیت به خبرنگار تسنیم، گفت: طی چند روز گذشته خیابان‌ها ترافیک زیادی داشت و به دلیل نا آرامی‌های ایجاد شده در شهر، اختلالی در اعزام اتوبوس‌ها ایجاد شده بود اما از امروز شرایط به صورت عادی بازگشته و مشکلی وجود ندارد.

50 درصد ناوگان اتوبوسرانی تهران فرسوده است/ 300 توقف ناشی از خرابی در روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری4 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری4 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر