محموله احشام قاچاق میلیاردی در کنگاور متوقف شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

محموله احشام قاچاق میلیاردی در کنگاور متوقف شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۳۰۰ راس دام قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال در شهرستان کنگاور با تلاش ماموران پلیس خبر داد. تاریخ انتشار: 12:32 - 28 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۹۲۳۱
محموله احشام قاچاق میلیاردی در کنگاور متوقف شد - 0

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ۳۰۰ راس دام قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال در شهرستان کنگاور با تلاش ماموران پلیس کشف شد.

سردار «علی اکبر جاویدان» اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی کنگاور حین کنترل خودرو‌های عبوری، به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و در صدد توقف آن برآمدند.

وی ادامه داد: راننده کامیون نیز بی توجه به اخطار پلیس اقدام به فرار کرد، اما ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف خودرو شدند.

در وبسایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

سردار جاویدان یادآور شد: در جریان بازرسی از این کامیون، ۳۰۰ راس دام قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۷ میلیارد ریال می‌رسید، کشف شد.بیشتر بخوانید:محموله احشام قاچاق در فامنین

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این رابطه علاوه بر توقیف کامیون، راننده آن نیز دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان، مقابله با پدیده قاچاق و برخورد قاطعانه با قاچاقچیان را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه برشمرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر