یارانه‌ها مستمر پرداخت شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
یارانه‌ها مستمر پرداخت شود

یارانه‌ها مستمر پرداخت شود

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمصطفی ذوالقدر در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۸ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: ما تابع قانون هستیم و وقتی قوای سه گانه برای افزایش قیمت بنزین تصمیم گرفتند از آن تمکین می‌کنیم اما باید در این زمینه به فکر مردم هم باشیم.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه‌اش بعد از افزایش قیمت بنزین تصریح کرد: کرایه وسایل نقلیه برای جابه جایی مسافران بین شهرهای حوزه انتخابیه‌ام به طور سرسام آوری افزایش یافته است که در این زمینه دولت باید برای افزایش وسایل نقلیه عمومی یا سهمیه بنزین ماشین‌ها تدبیری بیاندیشد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ضمن ارزیابی مثبت از تاثیر درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین بر یارانه اقشار کم درآمد، یادآور شد: پرداخت این یارانه‌ها باید به صورت مستمر صورت بگیرد تا مردم کم درآمد در تنگنای اقتصادی قرار نگیرند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: در دوره فعالیت وزیر اسبق این وزارتخانه هزار کیلومتر از جاده‌های حوزه انتخابیه‌ام آسفالت شد اما اجرای این پروژه نیمه تمام باقی ماند و این در حالی است که مردم این منطقه محروم به ویژه در فصل زمستان برای تردد در جاده‌ها با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند.

نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ۳ دهه قبل خواستار تحقق مطالبات مردم بشاگرد شده بود اما بعد از آن اقدام جدی در جهت اجرای این دستور صورت نگرفت. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا3 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

نظرها

اخبار بیشتر