ثبات قیمت‌ها در بازار خراسان رضوی/ تخلفات به صورت جدی دنبال می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
ثبات قیمت‌ها در بازار خراسان رضوی/ تخلفات به صورت جدی دنبال می‌شود

ثبات قیمت‌ها در بازار خراسان رضوی/ تخلفات به صورت جدی دنبال می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
بازار خراسان رضوی در روزهای پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین روزهای آرامی را سپری می‌کند و قیمت‌ها نیز تغییری نداشته است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، بازار خراسان رضوی در روزهای پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین روزهای آرامی را سپری می‌کند و قیمت‌ها نیز تغییری نداشته است.

در این میان البته نظارت‌ها نیز افزایش پیدا کرده و حضور نیروهای بازرسی سازمان‌های مربوطه اقتصادی در استان اعم از صنعت و معدن و همچنین تعزیرات محسوس‌تر شده تا زمینه سودجویی در بازار فراهم نشود.

در این میان گشت و گذار میدانی خبرنگار تسنیم نیز حاکی از این است که بازار اقلام اصلی مورد نیاز مردم در این روزها در استان شرایط نسبتا آرامی را سپری می‌کند و تغییر عمده‌ای در این حوزه صورت نگرفته است.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

غفوری مقدم؛ معاون صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در این زمینه اظهار داشت: جلسات تنظیم بازار استان در روزهای گذشته به صورت مرتب برگزار شده تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: اتاق اصناف، بسیج اصناف و البته صنعت و معدن کمیته نظارتی مشترکی را تشکیل داده‌اند و نظارت‌ها با شدت پیگیری می‌شود و از سوی دیگر ذخیره کالایی بسیار مناسبی در حال حاضر در استان داریم.

غفوری‌مقدم با اشاره به اینکه تابع تصمیمات تنظیم بازار کشور هستیم گفت: قطعا هیچ‌گونه افزایش قیمتی نباید رخ بدهد و در صورتی که این اتفاق رخ بدهد به صورت جدی با آن برخورد می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری4 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.
ایلناایلنا4 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر