بازگشایی جاده‌های برفی در استان اصفهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
بازگشایی جاده‌های برفی در استان اصفهان

بازگشایی جاده‌های برفی در استان اصفهان

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان با اشاره به امدادرسانی به ۵۹۸ خودرو در راه های استان، گفت: در مجموع ۲۵۲۰ کیلومتر از راه های استان اصفهان طی یک روز برف روبی شده است.

مرضیه فراست در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت راه‌های استانی در پی بارش‌های اخیر، اظهار کرد: با توجه به بارش برف از نخستین ساعات روز گذشته (۲۷ آبان ماه) تا امروز، با استفاده از ۱۶۳ دستگاه ماشین آلات راهداری و ۳۱۳ نیروی راهدار ۳۰ محور استان را برف روبی کرده و به ۵۹۸ خودرو امدادرسانی شده است.

وی با بیان اینکه برای بازگشایی جاده‌های استان ۹۲۰ تن شن و نمک مصرف شده است، افزود: در مجموع ۲۵۲۰ کیلومتر از راه‌های استان اصفهان را طی یک روز برف روبی کرده‌ایم.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان با اشاره به اینکه امروز در برخی از محورهای مواصلاتی استان شاهد مه گرفتگی هستیم، گفت: محورهای نجف آباد-داران، زرین شهر-شهرکرد، تونل رخ و خوانسار- دامنه شاهد مه گرفتگی و کاهش میدان دید هستند.

وی تاکید کرد: با وجود بارش برف و باران هیچ از راه‌های استان اصفهان مسدود نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

له شدن یک مرد در زیر کالسکه اسب‌های رم کرده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رم کردن اسب‌ها در ایالت مهاراشترا هند باعث وقوع اتفاق دردناکی شد. یک مرد که سوار بر موتورسیکلت بود قصد داشت تا اسب‌ها را نگه دارد، اما از روی موتور به زمین افتاد و کالسکه از روی او رد شد. بیشتر بخوانید: حمله وحشتناک ببر به اسب در سیرک + فیلمانتهای پیام/

اغاز به کار جشنواره مستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اصولگرایان می‌گویند آرای قشر مذهبی تماما متعلق به آنهاست و قشر غیرمذهبی متعلق به اصلاح‌طلبان! اصولگرایان می‌گویند آرای قشر فرودست جامعه متعلق به آنهاست و آرای قشر ثروتمند - یا به تعبیر آن‌ها اشراف‌زاده و مرفهین بی‌درد - متعلق به اصلاح‌طلبان. در ثانی اگر چنانچه گفته شد او در تشخیص خود در مورد پایگاه و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان اشتباه بوده باشد، در نتیجه می‌توان نتیجه گرفت که آن بخش از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که در طبقه مذهبی و حاشیه‌نشین قرار می‌گیرند، رای خود را از اصلاح‌طلبان دریغ خواهند کرد. ماجرا فقط این نیست؛ افزایش قیمت بنزین غالب بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان را از این جریان ناامید خواهد کرد؛ چراکه دست‌کم این نوع اجرای طرح بنزینی و نیز در تقابل با وعده‌های اصلاح‌طلبان در مورد شفافیت است. از طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از عملکرد این جریان است.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
برترین‌ها: ناصر محمدخانی ستاره سال‌های دور فوتبال بعد از سال‌ها درباره پرونده جنجالی مرگ همسرش لاله سحرخیزان صحبت کرد. محمدخانی در این برنامه، اما از موضوع تازه‌ای پرده برداشت. او می‌گوید خانواده همسرش گفته بودند که اگر شهلا راز همدستانش را افشا کند به او تخفیف خواهند داد. ناصر محمدخانی می‌گوید شکل کشته شدن لاله سحرخیزان ثابت می‌کرده که شهلا به تنهایی این کار را انجام نداده و مثلا هنگام زدن ضربات چاقو فرد دیگری پا‌های مقتول را نگه داشته. ناصر محمدخانی با کمی مکث: «می‌گفتم چرا این اشتباه را کردی؟ تو مادر نبوده‌ای.

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری18 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر