اخلال‌گری‌ها نباید زمینه‌ساز اختلال در کسب‌وکارهای اینترنتی شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. اجتماعی
اخلال‌گری‌ها نباید زمینه‌ساز اختلال در کسب‌وکارهای اینترنتی شود

اخلال‌گری‌ها نباید زمینه‌ساز اختلال در کسب‌وکارهای اینترنتی شود

همشهریخبرگزاری همشهری |
عضو شورای شهر تهران گفت: اخلال‌گری‌ها نباید زمینه‌ساز اختلال در کسب‌وکارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان شود.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران با اشاره به قانون توجه به پایداری کسب‌وکارهای اینترنتی شهروندان، اظهار کرد: بدون شک اخلال‌گری و ایجاد ناامنی و ناآرامی امری محکوم است که امنیت پایداری و تاب‌آوری زندگی شهروندان را هدف قرار داده است، اما این‌گونه اقدامات کور و بی‌اثر نباید زمینه‌ساز اختلال در کسب‌وکارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان شود.

وی اضافه کرد: بدون شک هر دقیقه اختلال در روند این گروه از خدمات، زمینه زیان و عدم کسب درآمد بخش زیادی از شهروندان اعم از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی تا دیگر ارائه‌دهندگان خدمات خواهد شد، بر همین اساس لازم است با تدبیر و تمهید مقدمات لازم، زمینه توجه به پایداری کسب‌وکارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به عنوان یکی از ارکان اقتصاد شهری امروز فراهم شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بر همین اساس به عنوان نماینده مردم در اجرای بند ۲ ماده ۸۰ قانون شوراهای اسلامی کشور، درباره توجه به پایداری کسب‌وکارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان، به وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات تذکر می‌دهم و امیدوارم با اقدام به موقع، موثر و اهتمام وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شاهد توجه بیش از پیش به تاب‌آوری کسب‌وکارهای اینترنتی و پایداری خدمات اینترنتی به شهروندان باشیم. کد خبر ۴۶۴۱۷۱

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

نظرها

اخبار بیشتر