نشست نقد و بررسی کتاب «یک محسن عزیز» برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور
  4. فرهنگ
نشست نقد و بررسی کتاب «یک محسن عزیز» برگزار می‌شود

نشست نقد و بررسی کتاب «یک محسن عزیز» برگزار می‌شود

نشست نقد و بررسی کتاب «یک محسن عزیز» نوشته فائضه غفار حدادی، با حضور نویسنده اثر در کتابخانه عمومی مرکزی پارک شهر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، همزمان با هفته کتاب، نشست نقد و بررسی کتاب «یک محسن عزیز» روایتی مستند از زندگی شهید محسن وزوایی، نوشته فائضه غفار حدادی، با حضور نویسنده اثر، جواد کامور بخشایش، منتقد؛ میثم رشیدی، کارشناس- مجری، علاقمندان و جمعی از اعضا در کتابخانه عمومی مرکزی پارک شهر برگزار می‌شود.

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند روز چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۵ به کتابخانه عمومی مرکزی پارک شهر به نشانی خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، ورودی ۴ مراجعه کنند.

نشست نقد و بررسی کتاب «یک محسن عزیز» برگزار می‌شود - 3

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

اگر قبل از اینکه حق مردم را بدهیم، بمیریم؛ تکلیفمان چیست؟

مهرمهر3 روز قبل

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر