جداشدن صف مردم از اغتشاش‌گران بیانگر بلوغ فکری جامعه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
جداشدن صف مردم از اغتشاش‌گران بیانگر بلوغ فکری جامعه است

جداشدن صف مردم از اغتشاش‌گران بیانگر بلوغ فکری جامعه است

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه‌ملتدرباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت گفت: مردم بلوغ فکری خود را در حد اعلاء نشان دادند و حتی اقلیتی که شاید فریب خورده بودند، وقتی به این باور رسیدند که نقشه دشمنان در حال اجرایی شدن است، صف خود را جدا کرده و از این رو اعتراضات فروکش کرده است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در این راستا اظهار کرد: جناح‌ها و گروه‌های سیاسی و احزاب علی رغم داشتن انتقادات دم فروبستند تا این موضوع مردم را تهییج نکند و همچنین مورد سوءاستفاده آمریکایی‌ها قرار نگیرد؛ مسئله‌ای که صراحتا در موضع گیری وزیر امورخارجه این کشور مشهود بود زیرا آنها به هیچ وجه خواستار وجود آرامش در ایران نیستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه شب گذشته در ماهشهر با تیربار به سمت مردم شلیک شده که نشان می‌دهد گروه‌های ضدانقلاب و اشرار دست به این اقدام زده‌اند، تصریح کرد: البته با توجیهی که صورت می‌گیرد کشور به سمت آرامش حرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مجموعه مسئولان کشور باید سنجیده‌تر عمل می‌کردند زیرا سابقه اعتراضات خفیف‌تر یا شدیدتر اعتراضات وجود داشت، ادامه داد: وقتی قرار است تصمیمی گرفته شود که همه مردم از آن احساس خطر یا ضرر می‌کنند، می‌توانستیم تصمیم مناسب‌تری اتخاذ می‌کردیم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد در حین اجرای تصمیم فوق نقاط قوت و ضعف مشخص شود تا زمانی که بودجه سال آینده کشور تصویب می‌شود، پیشنهاداتی ارائه کنیم تا موضوع مصرف سوخت که مسئله زیست محیطی است مورد توجه قرار بگیرد و همچنین رضایت مندی مردم و توسعه زیرساخت‌ها و ناوگان حمل و نقل عمومی کشور نیز حاصل شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعا باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می‌شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر