مردم به پیامک‌های جعلی اعتنا نکنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

مردم به پیامک‌های جعلی اعتنا نکنند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
با توجه به مدیریت جدید مصرف سوخت و شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی، مردم باید نسبت به پیامک‌های جعلی بی اعتنا باشند.
مردم به پیامک‌های جعلی اعتنا نکنند - 0

حسین میرزایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی از محل افزایش درآمد قیمت بنزین با دستور دولت انجام گرفته است و قرار است به ۶۰ میلیون نفر ایرانی در این طرح خدمات معیشتی ارائه شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: نوبت نخست این طرح دیشب برای سرپرستان خانوار واریز شد و قرار است در روز‌های چهارشنبه این هفته و شنبه هفته آتی نیز مرحله نخست به طور کامل پایان پذیرد.

وی افزود: درخواست من از مردم این است که اگر تا شنبه هفته آتی مبالغی که طی طرح معیشتی در اختیار سرپرستان خانوار قرار می‌گیرد واریز نشد از طریق رسانه ملی و مراجع رسمی اطلاعیه‌هایی را که در این خصوص صادر می‌شود دنبال کنند.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

میرزایی ادامه داد: مردم از طریق کد دستوری# ۶۳۶۹* که شماره تلفن همراه آن‌ها به نام سرپرست خانوار است کد ملی خود را به ما ارسال کنند تا مراحل بعدی از طریق اطلاعیه‌هایی که دریافت می‌کنند انجام پذیرد و هرگز شهروندان به پیامک‌های جعلی اعتنا نکنند.

وی گفت: آنچه مردم باید درباره آن اطلاع داشته باشند این است که به هیچ وجه با مراجعه حضوری نمی‌توانند مشمول طرح حمایت معیشتی شوند، زیرا هیچ ساز و کاری برای آن در نظر گرفته نشده است و هیچگونه پیامکی دال بر اینکه یارانه‌ای حذف شده است و یا مورد حمایت طرح معیشتی نمی‌شوند به مردم ارسال نخواهد شد و مطمئن باشند که این پیامک‌ها کاملا جعلی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

طرح بازدید از وسایل گرمایشی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آتش‌نشانان پایتخت داوطلبانه با حضور در سطح شهر، ایمنی وسایل گرمایشی منازل، مهدکودک‌ها و خانه‌های سالمندان را کنترل کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پارسال میزان تلفات ناشی از استنشاق گاز منواکسیدکربن حدود ۳۸ نفر بود که امسال به ۵۰ نفر رسیده است و ۲۵ افزایش داشته است، پس می‌توانیم با رعایت موارد ایمنی و استانداردسازی از وقوع حادثه جلوگیری کنیم.

نظارت تعزیرات بر بهداشت عرضه گوشت و مرغ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصینظارت تعزیرات بر بهداشت عرضه گوشت و مرغتعزیرات امروز، در شرق تهران سراغ قصابی‌ها و فروشندگان مرغ رفت، اما متخلفان که شستشان خبردار شده بود، خواستند ردی از خودشان به جا نگذارند.

قهرمان امانت دار ملی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارگر شهرداری یک کیف پر از پول، چک و اسناد به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان را که پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. مسافران خط متروی میلان (لیلا M۵)، خود را در میان مناظر طبیعی فصل‌های چهارگانه می‌بینند، اطرافشان با برچسب‌های رنگی روی دیوار قطار‌ها و کف آن پوشیده شده است. مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. بنا به گزارش وب سایت ایتالیایی milanotoday، این پروژه اولیه که در هجدهم نوامبر افتتاح شده، با هدف استفاده بهینه از سطوح داخلی قطار‌ها راه اندازی گشته است.

نظرها

اخبار بیشتر