توقف نمایشگاه کتاب فارس در خان هجدهم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
توقف نمایشگاه کتاب فارس در خان هجدهم

توقف نمایشگاه کتاب فارس در خان هجدهم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/فارس معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اعلام کرد که هجدهمین نمایشگاه کتاب فارس فعلا برگزار نمی‌شود.

مهدی امیدبخش گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی و نبود زیر ساختهای لازم زمان برپایی نمایشگاه کتاب فارس تغییر کرده است.

به گزارش ایسنا معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس سه شنبه ۲۸ آبان به خبرنگاران گفت: هجدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس به دلیل شرایط نامساعد جوی و نبود زیر ساخت‌های لازم در زمانی دیگر برپا خواهد شد و اخبار بعدی آن در رسانه‌ها متعاقبا اعلام می‌شود.

امیدبخش با یادآوری اینکه هجدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس قرار بود از ۳ تا ۸ آذرماه در شیراز برگزار شود. گفت: دلیل برپا نشدن این نمایشگاه شرایط نامساعد جوی و نبود زیر ساخت‌های لازم است.

وی افزود: تمهیدات لازم برای کیفیت بخشی نمایشگاه و برگزاری این رویداد فرهنگی در دست بررسی است که به منظور رونق بخشیدن به مقوله کتاب و کتابخوانی در فعالیت‌های آتی در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با همراهی اهالی فرهنگ، ادب و هنر و مسئولان کشوری و استانی در مقطعی دیگر و با کمیت و کیفیت قابل قبولی انجام شود.

امیدبخش نوید داد که برای برگزاری نمایشگاه کتاب استان فارس، با توجه به گستردگی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و داشته‌های شیراز و شهرهای استان فارس، امکان برنامه ریزی و برگزاری نمایشگاه کتاب فراهم شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | چگونه رمز دوم کارت بانکی را فعال کنیم؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نطق پروانه‌سلحشوری در مجلس امروز +فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز7 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۱۹ آغاز می‌شود. به گزارش عصر ایران، در اطلاعیه ایران خودرو آمده است: با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد. شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری: در این روش فروش صرفا «مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح» سامانه صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد. ضمنا «چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا» از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

نظارت بر تاکسی‎‌های خطی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حدود یک ماه پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، رصد کرایه‌ خودروهای عمومی نشان می‌دهد، کرایه‌ تاکسی‌های خطی هیچ‌ افزایشی نداشته‌ است، اما رانندگان تاکسی‌ها نیز مطالباتی دارند که باید به آنها رسیدگی شود.

نظرها

اخبار بیشتر