لیونل مسی هم به جمع رقیبان علی دایی پیوست+جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. ورزشی

لیونل مسی هم به جمع رقیبان علی دایی پیوست+جدول

تابناکخبرگزاری تابناک |
مسی زننده یکی از گل‌های تیمش بود که در دقیقه ۹۲ به ثمر رسید تا در شب‌هایی که رونالدو در پرتغال به رکورد دایی مزدیکمی شود او هم خودی نشان دهد. البته فاصله مسی با دایی بسیار زیاد است و تازه به ۳۹ گل رسیده، اما رونالدو فقط ۱۰ گل با دایی فاصله دارد.

بهترین گلزن تاریخ فوتبال آرژانتین یک قدم دیگر به رکورد پله به عنوان بهترین گلزن در سطح ملی در میان بازیکنان آمریکای جنوبی نزدیک‌تر شود.

لیونل مسی هم به جمع رقیبان علی دایی پیوست+جدول - 1

به گزارش تابناک ورزشی، در جریان تساوی ۲-۲ آرژانتین و اروگوئه طی دیداری دوستانه، لیونل مسی زننده یکی از گل‌های تیمش بود که در دقیقه ۹۲ به ثمر رسید تا در شب‌هایی که رونالدو در پرتغال به رکورد دایی مزدیکمی شود او هم خودی نشان دهد. البته فاصله مسی با دایی بسیار زیاد است و تازه به ۳۹ گل رسیده، اما رونالدو فقط ۱۰ گل با دایی فاصله دارد.

خبری: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

با گلی که لیونل مسی در دیدار بامداد امروز به ثمر رساند، تعداد گل هایش در سطح ملی به عدد ۷۰ رسید، تا وی فقط ۷ گل دیگر برای رسیدن به پله (۷۷) رکورددار گلزنی در سطح ملی در میان بازیکنان آمریکای جنوبی نیاز داشته باشد.

لیونل مسی هم به جمع رقیبان علی دایی پیوست+جدول - 6

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر2 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر