مرحله نهایی جشنواره الحافظون در بخش بانوان به پایان رسید/ آغاز رقابت آقایان از فردا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
مرحله نهایی جشنواره الحافظون در بخش بانوان به پایان رسید/ آغاز رقابت آقایان از فردا

مرحله نهایی جشنواره الحافظون در بخش بانوان به پایان رسید/ آغاز رقابت آقایان از فردا

فارسخبرگزاری فارس |
مرحله نهایی هفتمین جشنواره حفظ قرآن بسیج تهران بزرگ در بخش خانم‌ها به پایان رسید و برگزیدگان ۴ آذر در آیین اختتامیه معرفی و تجلیل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ مرحله نهایی هفتمین جشنواره حفظ قرآن کریم بسیج تهران بزرگ با عنوان الحافظون در بخش بانوان به پایان رسید و مسابقات آقایان از فردا در مرکز تخصصی حفظ قرآن بسیج تهران بزرگ برگزار می‌شود.

در این رقابت‌ها خانم‌ها زهرا صریحی‌نژاد، فاطمه شیرازی، زینب آقایی، فرح الوان کاریان، یثربی و ایمان صحاف

آیین اختتامیه این مسابقات ۴ آذر‌ماه در حسینه حضرت فاطمه الزهرا (س) سپاه تهران برگزار و در برگزیدگان در دو بخش خانم‌ها و آقایان معرفی و تجلیل می‌شوند.

هفتمین دوره جشنواره الحافظون در سه مقطع سنی کمتر از هفت سال، هشت تا ۱۶ سال و ۱۷ سال به بالا برگزار می‌شود که مقطع سنی کمتر از ۷ سال در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره، حفظ نیم جزء، حفظ یک جزء، حفظ سه جزء، حفظ ۵ جزء و حفظ ۷ جزء قرآن برگزار می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

مقاطع هشت تا ۱۶ سال و ۱۷ سال به بالا هم در رشته‌های حفظ پنج، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و کل قرآن کریم برگزار خواهد شد.

جدول زمان‌بندی مسابقات بخش برادران را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر