صف مردم استان کردستان از اغتشاش گران و فرصت طلبان جداست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

صف مردم استان کردستان از اغتشاش گران و فرصت طلبان جداست

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
صف مردم استان کردستان از اغتشاش گران و فرصت طلبان جداست - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: صف مردم این استان از افراد فرصت طلب و اغتشاش‌گر که به دنبال ضربه زدن به اموال عمومی هستند، کاملا جداست.

حسین خوش اقبال در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وضعیت کنونی استان کردستان بعد از اعتراض صورت گرفته به وضعیت قیمت بنزین، گفت: خوشبختانه هم اکنون فضای استان آرام شده و روال عادی در تمامی شهرهای این استان برقرار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان گفت: همانطور که در رسانه‌های سراسری نیز به طور مداوم اعلام شده است، اجرای طرح حمایت از معیشت مردم تصمیم سران قوا بوده که مقام معظم رهبری نیز صبح امروز در درس خارج فقه نیز بر این مهم تاکید کردند.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت بالایی برای اعلام نظر و ارائه پیشنهادات به صورت مدنی برخوردار است، لذا تخریب اموال عمومی به بهانه اعتراض پذیرفته نیست.

حسین خوش اقبال گفت: تخریب اموال عمومی کار مردم نیستن و این مهم توسط اشراری به انجام می‌رسد که با نقشه و دسیسه بیگانگان به این کار مبادرت می‌کنند.

وی بیان کرد: دشمنان همواره در صدد بوده‌اند تا امنیت و آرامش حاکم بر جامعه که اتفاقا برای مردم و نظام در اولویت امور قرار داشته است، را به چالش بکشند و به همین دلیل انتظار می‌رود که مردم همکاری لازم را با متولیان امر داشته باشند.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان گفت: تلاش برای حفظ امنیت و نظم در جامعه نیازمند تعامل دو سویه است و به همین دلیل نظام اسلامی به کسانی که امنیت جامعه را خدشه دار کنند به شدت برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه عده‌ای در حال سوء استفاده از فضای به وجود آمده در کشور و استان کردستان، هستند، یادآور شد: عده‌ای به بهانه اعتراض به قیمت بنزین با دنبال تخریب اموال عمومی هستند و به همین دلیل مردم باید صف خود را از این افراد جدا کنند.

وی اظهار داشت: متاسفانه طی روز گذشته عده‌ای فرصت طلب تعدادی امکان عمومی را مورد آسیب قرار داده‌اند ولی خوشبختانه در سایه همکاری و مشارکت خود مردم نجیب کردستان هم اکنون فضای آرامی در این استان حاکم شده است.

خوش اقبال در پایان گفت: باید از صبر و استقامت مردم استان کردستان که روز گذشته و به دنبال اقدامات ضد امنیتی عده‌ای فرصت طلب به زحمت افتاده و به موقع نتوانستند امور جاری خود را دنبال کنند پوزش می‌طلبیم و یقین داشته باشید که با افراد قانون شکن و مخل امنیت به شدت برخورد می‌شود.

صف مردم استان کردستان از اغتشاش گران و فرصت طلبان جداست - 16

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اظهارات تکان دهنده خانمی که سوار بر خودروی مسافربر شخصی شده بود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | وحشت‌ناک است، درگیری با قمه وسط خیابان

همشهریهمشهری1 روز قبل

سیل سیستان و بلوچستان/ ارتش: خیلی از هموطنانمان را از بالای درخت نجات دادیم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
وی در ادامه در منزل خانواده شهید وحید زمانی‌نیا حاضر شد و از درگاه خداوند برای آن شهید رحمت الهی و برای خانواده او صبر و اجر را مسألت کرد. رئیسی با اشاره به اظهارات خانواده شهید وحید زمانی‌نیا در یک برنامه تلویزیونی، روحیه این خانواده شهید را ارزشمند توصیف کرد و گفت: این روحیه نشان می‌دهد که شهید زمانی‌نیا در یک خانواده متدین، انقلابی و با بصیرت رشد کرده است. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه این شهدا جز برگزیدگانی بودند که خداوند آن‌ها را گزینش کرد و در این جایگاه قرار داد، تشییع باشکوه پیکر مطهر آن‌ها را یادآور شد و گفت: تشییع باشکوه شهدای مقاومت و همچنین شهید زمانی‌نیا در شهرری از برکت و اخلاص خود این شهدا بود. وی از شهدای مقاومت به عنوان شهدایی یاد کرد که خدا آن‌ها را بلند آوازه کرده است و خطاب به خانواده شهید زمانی نیا، اظهار کرد: نشان این بلند آوازه شدن شهید زمانی‌نیا در نسل‌ شما نیز خواهد بود. بر اساس این گزارش، در این دیدار، پدر، مادر، همسر و برادران شهید وحید زمانی‌نیا نیز به بیان ویژگی‌ها و خاطره‌هایی از این شهید پرداختند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: بر این اساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش بارندگی در استان‌های غرب و جنوب غرب کشور، احتمال وقوع سیلاب در رودخانه‌های کارون و دز در روزهای آینده وجود دارد. وی ادامه داد: بر این اساس و به لحاظ شرایط رطوبت خاک در این مناطق احتمال افزایش آب رودخانه‌های مناطق ذکر شده وجود خواهد داشت و بر این اساس جلسه ستاد مدیریت بحران این شرکت ساعاتی پیش برگزارشد. آقا بیگی گفت: جسله با هدف افزایش آمادگی کل بخش‌های وزارت نیرو اعم از شرکت‌های برق و آب و فاضلاب برگزار شد تا بتوان در صورت بروز حادثه به موقع اقدام کرد. به گفته وی، اگر میزان بارندگی‌های پیش بینی شده به همان اندازه باشد احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های کارون و دز در روزهای آینده وجود دارد که لازم است مردم در این زمینه به هشدارها توجه کافی داشته باشند. بارش باران سیل‌آسا در جنوب شرق کشور که از شامگاه پنجشنبه ۱۹ دی آغاز شده بود، استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان را تحت تاثیر قرار داده و سبب جاری شدن سیلاب در این استان‌ها شد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: بر این اساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش بارندگی در استان‌های غرب و جنوب غرب کشور، احتمال وقوع سیلاب در رودخانه‌های کارون و دز در روزهای آینده وجود دارد. «سیف الله آقا بیگی» در گفت و گو با ایرنا افزود: سازمان هواشناسی در پایش ۷۱ ساعته اعلام کرد در استان‌های خوزستان به خصوص مناطق شمالی، مناطق جنوبی استان‌های ایلام و لرستان بارندگی‌ها از روز شنبه افزایش خواهد یافت. وی ادامه داد: بر این اساس و به لحاظ شرایط رطوبت خاک در این مناطق احتمال افزایش آب رودخانه‌های مناطق ذکر شده وجود خواهد داشت و بر این اساس جلسه ستاد مدیریت بحران این شرکت ساعاتی پیش برگزارشد. آقا بیگی گفت: جسله با هدف افزایش آمادگی کل بخش‌های وزارت نیرو اعم از شرکت‌های برق و آب و فاضلاب برگزار شد تا بتوان در صورت بروز حادثه به موقع اقدام کرد. به گفته وی، اگر میزان بارندگی‌های پیش بینی شده به همان اندازه باشد احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های کارون و دز در روزهای آینده وجود دارد که لازم است مردم در این زمینه به هشدارها توجه کافی داشته باشند.

نظرها

اخبار بیشتر