موره نو خودش خبر بازگشت انریکه را به ما گفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
موره نو خودش خبر بازگشت انریکه را به ما گفت

موره نو خودش خبر بازگشت انریکه را به ما گفت

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
در پی برکناری روبرت موره نو از هدایت اسپانیا و بازگشت لوئیس انریکه امروز رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا در نشستی خبری شرکت کرد و به شایعات واکنش نشان داد.

به گزارش «ورزش سه»، خبر برکناری روبرت موره نو از هدایت اسپانیا و بازگشت لوئیس انریکه یک روز پس از برتری ۵-۰ لاروخا برابر رومانی و اتمام کار این تیم در مقدماتی یورو ۲۰۲۰ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های دنیا داشت. رسانه‌های اسپانیایی خبر از کودتا علیه موره نو دادند تا جو حاکم بر لاروخا بحرانی به نظر بیاید.

امروز لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا همراه با مولینا مدیر فنی تیم ملی این کشور در نشستی خبری در مورد دلیل برکناری موره نو و بازگشت لوئیس انریکه شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

موره نو خودش خبر بازگشت انریکه را به ما گفت - 3

او در ابتدای صحبت هایش گفت: «دوست داریم که شما و همه مردم حقیقت را بدانند. این اولین بار است که فدراسیون در این مورد توضیح می‌دهد. لوئیس انریکه به پست قبلی خود به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا بازخواهد گشت. ۱۹ ژوئن اعلام کردیم که روبرت موره نو به جای لوئیس انریکه سکان کار در تیم ملی را در دست گرفته است. همان زمان به روشنی اعلام کردیم که وقتی لوئیس انریکه شرایط بازگشت به کار را پیدا کند، بار دیگر سرمربی اسپانیا خواهد شد. ما در هر لحظه و زمانی در این مورد شفاف و روشن بودیم.»

موره نو خودش خبر بازگشت انریکه را به ما گفت - 5

روبیالس ادامه داد:«پس از مرگ دختر لوئیس انریکه سه بار با او صحبت کردم. ابتدا ۲۹ آگوست. سپس ۲۹ اکتبر و آخرین بار دیروز. هفته گذشته روبرت موره نو در جلسه‌ای با مولینا و من شرکت کرد و به ما گفت که لوئیس انریکه قصد بازگشت دارد. در نتیجه تصمیم گرفتیم با لوئیس انریکه صحبت کنیم. او در آن جلسه پس از صحبت در مورد مسائل شخصی خبر داد که قصد بازگشت دارد. مولینا پس از کمی تفکر به من گفت که بهتر است در این زمینه تا پس از پایان دور مقدماتی صبر کنیم. همین کار را انجام دادیم و دیروز به موره نو خبر دادم که بازی با رومانی آخرین روز حضورش به عنوان سرمربی خواهد بود. یکشنبه گذشته نیز مولینا با موره نو صحبت کرده بود و او در جریان همه چیز قرار داشت. مولینا به موره نو گفت که اگر انریکه بخواهد برگردد، این امکان برای وی فراهم خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

در نهایت دوشنبه موره نو به ما اطلاع داد که قصد کناره گیری دارد تا مانعی برای برگشت انریکه وجود نداشته باشد. پس از بروز شایعات در این زمینه شاهد تحریکات و وضعیتی بحرانی بودیم و باید این مشکل را حل می‌کردیم. باید تاکید کنم که موره نو خود قصد ترک تیم را داشت و در این مورد هیچ مذاکره‌ای انجام نشد.

مولینا روز سه شنبه با موره نو جلسه‌ای در ساعت ۱۰ ترتیب داد و همه چیز تمام شد. موره نو اولین کسی بود که خبر از بازگشت لوئیس انریکه داشت. ما همیشه با او صریح و شفاف بودیم و هیچ اتفاقی بدون اطلاع او رخ نداده است. ما به قولی که در مورد انریکه داده بودیم عمل کردیم و در مورد او وفادار ماندیم. در مورد موره نو فقط زمانبندی این اتفاق بود که تغییر کرد.

انریکه به دلیل شرایط و بحران خانوادگی ناشی از بیماری و مرگ دخترش موقتا از هدایت تیم ملی کنار رفت. او رهبر تیم بود و به او قول داده بودیم هر زمان مشکلش حل شد، می‌تواند برگردد و درهای خروج به روی او باز است. این پروژه‌ای است که خود او شروع کرد و تا جام جهانی قطر نیز در اختیارش خواهد بود.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر2 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر