پرواز جنگنده‌های اسرائیلی بر فراز مناطقی از لبنان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
پرواز جنگنده‌های اسرائیلی بر فراز مناطقی از لبنان

پرواز جنگنده‌های اسرائیلی بر فراز مناطقی از لبنان

مهرخبرگزاری مهر |
منابع لبنانی از نقض حریم هوایی لبنان از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی و پرواز این جنگنده ها بر فراز مناطقی از این کشور خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، منابع لبنانی از نقض حریم هوایی لبنان از سوی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی و پرواز این جنگنده‌ها بر فراز مناطقی از این کشور خبر دادند.

بر اساس این گزارش؛ جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در ارتفاع متوسط بر فراز مناطق حاصبیا و مرجعیون و بقاع غربی به پرواز درآمده‌اند.

همچنین جنگنده‌های اسرائیلی بر فراز روستاهای مرزی تا صور و نبطیه و اقلیم التفاح به پرواز درآمده‌اند و دیوار صوتی شکسته‌اند.

گفتنی است که روز شانزدهم آبانماه جاری نیز ارتش لبنان با صدور بیانیه‌ای از نقض مجدد حریم هوایی و دریایی این کشور از سوی صهیونیستها خبر داده بود.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

در این بیانیه آمده بود: ۶ جنگنده اسرائیلی حریم هوایی لبنان را شب گذشته و صبح امروز نقض کردند و بر فراز علما الشعب و بیروت و حومه آن و بعبدا و جنوب و بقاع غربی و شرقی به پرواز درآمدند و پس از مدتی آسمان لبنان را به سوی فلسطین اشغالی ترک کردند.

ارتش لبنان بیان کرده بود: همچنین قایق جنگی اسرائیلی آبهای منطقه‌ای لبنان را نقض کرد.

در این بیانیه آمده بود: موضوع با یونیفیل مورد بررسی قرار گرفت و هماهنگی به عمل آمد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر