استخدام کارشناس فروش در یک شرکت تولیدی در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

استخدام کارشناس فروش در یک شرکت تولیدی در تهران

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر به صورت دورکاری دعوت به همکاری می نماید.

۱ کارشناس فروش حداقل مدرک فوق دیپلمداشتن روابط عمومی بالا تسلط به امور بازاریابی و فروشتوانایی رفتن به ماموریت درون استانیداشتن گواهینامه رانندگی / موتوراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم مشخصات و سوابق کاری خود را به همراه ذکر آدرس پست الکترونیکی (Email) و یک قطعه عکس به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.ایمیل: jobpooyaapplication@gmail.com

در وبسایت خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
در بینشان جوانی است که او را کارمند بانک سوخته کوثر معرفی می‌کنند. بااینکه دو هفته از آتش‌سوزی بانک گذشته اما کارمند بانک انگارهنوز شوکه است. شیشه‌های بانک شکسته بود و تعدادی برای غارت بانک خودشان را از لابه‌لای میله‌ها به داخل بانک می‌کشاندند. میلاد هم با هر زور و زحمتی که شده داخل بانک رفت و مرتب فریاد می‌زد «لطفا برید بیرون.» وسایل بانک را به غارت می‌بردند. قبل از اینکه بانک آتش بگیرد هر شخصی که وارد بانک می‌شد بیرونش می‌کردم.

بازار‌های مالی ۴۵

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما میانگین ارزش معاملات در این هفته حدود ۲۵ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است و این به معنای بازگشت رونق به بازار سرمایه است.
همشهریهمشهری11 ساعت قبل
رهبر حزب لیبرال دموکرات انگلیس که طرفدار باقی ماندن در اتحادیه اروپا است، پیشنهاد همکاری با حزب کارگر را در صورت قبول خواسته‌های آن‌ها مطرح کرده است. هم‌چنین هر دلار آمریکا به ۱٫۳۲۵۱ دلار کانادا افزایش یافت. میشل آرون، استراتژیست ارزی در موسسه «استیت استریت» گفت: داده‌های اخیر نشان می‌دهد که اقتصاد آمریکا در وضعیتی بهتر از چیزی که پیش‌تر تصور می‌شد قرار دارد. به دنبال کاهش شدید رشد اقتصادی سومین اقتصاد بزرگ جهان، دولت ژاپن اعلام کرده یک بسته محرک ۱۲۰ میلیارد دلاری را برای تقویت رشد اقتصادی این کشور به زودی عملیاتی خواهد کرد. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای ۱٫۴۶۲۱ دلار مبادله شد.
ایسناایسنا11 ساعت قبل
به همت ستاد اجرایی فرمان امام، مالکان بیش از ۵ هزار منزل مسکونی خسارت‌دیده سیل سال جاری در استان‌های خوزستان و لرستان از طریق بیمه برکت ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت دریافت کردند. به گزارش ایسنا، در ادامه فعالیت‌های حمایتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مناطق کمتر توسعه‌یافته از طریق بنیاد برکت، به مالکان منازل مسکونی روستایی که در استان‌های خوزستان و لرستان تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی بیمه برکت قرار داشتند و منازل‌شان در حادثه سیل ابتدای سال جاری دچار آسیب یا ویرانی شده بود، در مجموع ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت شد. بر اساس این گزارش، ستاد اجرایی فرمان امام ۲۱۸۰ روستا در استان‌های خوزستان و لرستان تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی شامل آتش‌سوزی، سیل، زلزله، صاعقه، انفجار و خسارات ناشی از ضایعات برف و باران قرار داده بود که با اتمام فرآیند کارشناسی، خسارات آسیب‌دیدگان پرداخت شد. با حمایت بیمه‌ای از روستاهای این دو استان توسط ستاد اجرایی فرمان امام، ۱۴۳ هزار منزل در استان خوزستان و ۷۵ هزار منزل در استان لرستان تحت پوشش بیمه برکت قرار گرفتند. شرکت بیمه برکت به عنوان طرف قرارداد با ستاد اجرایی فرمان امام، برای جبران خسارات ناشی از سیل به منازل مسکونی روستایی در استان‌های خوزستان و لرستان ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده که سهم هر استان به ترتیب ۱۲۲ و ۱۴۸ میلیارد ریال بوده است.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
به محض اینکه قیمت نفت کاهش می‌یابد، قیمت دیگر محصولات وابسته به آن نیز روند نزولی خواهند داشت. او افزود: در نتیجه می‌توان گفت زمانی که قیمت خوراک کاهش می‌یابد قیمت محصول نیز روند نزولی خواهد داشت. کاهش قیمت نفت و اثرات آن در قیمت لاستیکسید محمد میر عابدینی دبیر انجمن واردکنندگان لاستیک ایران درباره کاهش قیمت نفت و اثرات آن در قیمت لاستیک، گفت: هم اکنون با توجه به کاهش قیمت نفت، قیمت محصولات ممکن است کاهش داشته باشد اما زمانی این کاهش قیمت را مشاهده می‌کنیم که مدت زمانی بگذرد. با توجه به کاهش قیمت نفت در هفته گذشته پس از گذشت یک تا ۲ ماه کاهش قیمت محصولات دیگر را خواهیم دید. قطعا پس از کاهش قیمت بنزین شاهد کاهش قیمت مابقی محصولات از جمله لاستیک خواهیم بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق، طی هفته گذشته در جریان بررسی دادگاه متهمان بانک ملت، علی دیواندری مدیرعامل اسبق بانک ملت از سوء‌استفاده ۲۲۰میلیارد تومانی در قرارداد سوآپ گازوئیل بین بانک ملت و شرکت کمکو توسط سید احسان سخایی داماد یکی از وزرا خبر داد که بازتاب زیادی در رسانه‌ها و افکار عمومی داشت، ولی جزئیاتی از این خبر منتشر نشد. این در حالی است که این شرکت با گذشت ۷ سال تنها ۱۹میلیون دلار را پرداخت کرده است، یعنی بیش از ۶میلیون دلار از اصل بدهی و ۱۵میلیون دلار از سود تسهیلات بازپرداخت نشده است که با احتساب نرخ دلار بیش از ۲۶۰میلیارد تومان از اموال بانک ملت به مسئولان شرکت کمکو یعنی عبدالله دستغیب و احسان سخایی بخشیده شده است. سید احسان سخایی داماد آقای وزیر با ارسال نامه‌ای در تاریخ ۱۲ بهمن سال ۹۵ به مدیرعامل وقت بانک ملت ادعای تسویه نهایی بدهی شرکت کمکو را می‌کند، ولی شرکت طرح و اندیشه بهساز بانک ملت که مسئولیت وصول مطالبات غیرجاری بانک ملت را به‌عهده دارد، در تاریخ ۱۱ آذر سال ۹۶ از شرکت کمکو به اتهام خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع شکایت می‌کند. موضوع درخواست شرکت کمکو از شرکت پالایش و پخش استعلام می‌شود، ولی شرکت پخش طی نامه کتبی شماره ۴۰۰/۳۳۳۱۱۶ مورخ ۹۲/۱۲/۱ در جوابیه خود اعلام می‌نماید که «رقم واریزی به حساب شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی توسط شرکت کمکو بابت قرارداد دیگری است و ارتباطی با قرارداد معاوضه فوق‌الذکر که توسط بانک ملت تأمین شده است، ندارد». در واقع شرکت کمکو طی جلسات متعدد مرتبا شرط بازپرداخت بدهی خود به بیت‌المال را به از گذشت ۵ سال، کسر مبالغی از اصل بدهی آن شرکت (کمکو) به بانک با بهانه‌های واهی نظیر جریمه و خسارت‌های ناشی از اختلاف با شرکت ملی پخش در اجرای پروژه می‌داند که کاملا غیرمنطقی و فاقد وجاهت قانونی است".

نظرها

اخبار بیشتر