پناهندگی یک ایرانی به دلیل درمان آلت تناسلی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

پناهندگی یک ایرانی به دلیل درمان آلت تناسلی

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
این مرد ایرانی ماه گذشته به دلیل خود درمانی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی خود به شدت بیمار و برای درمان به بیمارستانی در استرالیا منتقل شده است.

عصر ایران: یک مرد ایرانی پناهجو در جزیره «پاپوا گینه نو» به دلیل خود درمانی روی «آلت تناسلی» خود به استرالیا پناهنده شده است.

به گزارش عصرایران به نقل از وب سایت روزنامه «نیویورک پست» آمریکا، یک مرد ایرانی ۳۰ ساله که نام او اعلام نشده، ماه گذشته به دلیل خود درمانی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی خود به شدت بیمار و برای درمان به بیمارستانی در استرالیا منتقل شده است.

این مرد ایرانی برای بزرگ کردن سایز، به آلت تناسلی خود روغن نخل تزریق کرده بود.

پناهندگی یک ایرانی به دلیل درمان آلت تناسلی - 4

بر اساس این گزارش برای درمان این مرد ۱۰ هزار دلار از جیب مالیات دهندگان استرالیایی هزینه شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

انتقال این مرد به استرالیا بر اساس یک قانون بحث برانگیز جدید مصوب سال ۲۰۱۹ در استرالیا امکان پذیر شده که بر اساس آن پناهجویان بیماری که در مراکز استقرار پناهجویان مستقرند برای درمان می‌توانند وارد خاک استرالیا شوند. بر اساس این قانون دولت استرالیا تنها به دلایل امنیتی مشخص می‌تواند جلوی ورود این نوع پناهجویان بیمار را بگیرد.

این مرد ایرانی از سال ۲۰۱۳ در جزیره «پاپوا گینه نو» بازداشت بوده و طبق گزارش رسانه‌های استرالیا، در طی این مدت دهها مورد سابقه بدرفتاری داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور51 دقیقه قبل
در میان همه اندام‌های بدن، ریه یکی از بحث برانگیزترین اندام هاست که معمولا بیشتر افراد آن را نادیده می‌گیرند و استفاده درستی از آن ندارند. هر چیزی که در اطراف مان وجود دارد را به کمک نفس کشیدن وارد ریه‌ها می‌کنیم. به عنوان مثال هند یکی ار کشورهای در حال توسعه است که قوانین بسیار بدی برای محیط زیست خود دارد. بر اساس گفته متخصصان سیگار کشیدن یکی از علل اصلی ابتلا به سرطان ریه محسوب می‌شود و حدود ۸۰ الی ۸۵ درصد مرگ‌های مرتبط با سرطان ریه به خاطر سیگار کشیدن است. با اینکه کنترل کردن محیط زیست و شرایطی که در آن رخ می‌دهد کمی دشوار است اما شما می‌توانید این کار را انجام دهید و از محیط زیست خود مراقبت نمایید.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، آزاده اولیایی مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی گفت: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی بر خانواده کانابیس‌ها از جمله حشیش و گل متمرکز است. وی افزود: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی، اعتیاد به هر ماده مضر از جمله سیگار را دربر می‌گیرد. وی درباره اعتیاد به گل و حشیش اظهار کرد: باور اشتباهی بین دانشجویان شکل گرفته است مبنی بر این‌که گل اعتیادآور نیست. مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور گفت: با برگزاری کمپین و ساخت کلیپ در حوزه پیشگیری از اعتیاد فعالیت داریم. بر اساس آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر، اکنون ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار مصرف‌کننده مواد مخدر در کشور وجود دارند که بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از ۶۶ درصد مربوط به تریاک است.
کرد آنلاینکرد آنلاین18 ساعت قبل
دادستان سقز خبر داد: عصر کرد - ایسنا/کردستان دادستان عمومی و انقلاب سقز از دستگیری مالک تالار عروسی مانگه شه و سقز خبر داد. علیرضا رضاپور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: مالک تالار عروسی مانگه شه‌و سقز که بدنبال حادثه آتش سوزی در عروسی متواری شده‌ بود، صبح امروز ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح در سقز بازداشت و تحویل مقامات قضایی شد. وی افزود: فرد نام برده به طور فعلی و به قید وثیقه در بازداشت موقت به سر می‌برد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سقز، با اشاره به اینکه در راستای صدور و اجرای حکم برای مالک تالار عروسی در سقز تا کنون حکمی در نظر گرفته نشده است بیان کرد: برای این مهم باید بعد از نظریه کارشناسی و اظهارات مالک، میزان تقصیر وی برآورد و سپس حکم نهایی صادر شود. حادثه تالار عروسی سقز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه ساعت ۹:۳۰ شب اتفاق افتاد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
فردا نیوزفردا نیوز1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان: آلودگی هوا و بارش‌های پاییزی، نیاز مردم به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی را بیشتر می‌کند. کارشناس سازمان هواشناسی: پسرم می‌گوید جوری پیش بینی کن که مدارس تعطیل شود/ پیش بینی اشتباه نیست تغییر می‌کندوی درباره خاطرات خوب خود در این سازمان ادامه داد: خاطرات خوب زیادی دارم. وی ادامه داد: از همان دقایق اولیه با رسانه‌ها تماس گرفتیم و وقوع طوفان شدید در تهران را هشدار دادیم. وی درباره نحوه برخورد دیگران با یک کارشناس سازمان هواشناسی گفت: همیشه اولین سوال از من در جمع دوستان یا خانواده درباره وضعیت هوا است. حتی پسرم همیشه می‌گوید به گونه‌ای هوا را پیش بینی کن که مدارس را تعطیل کنند.
مازن آنلاینمازن آنلاین19 ساعت قبل
پیام مازند - مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. نوزاد رها شده در شهرضا به شبرخوارگاه داده شدمحمدرضا عسکریان‌زاده افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

نظرها

اخبار بیشتر