تصمیم جدید ویلموتس درباره دو بازیکن مغضوب تیم‌ملی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

تصمیم جدید ویلموتس درباره دو بازیکن مغضوب تیم‌ملی

روزنوخبرگزاری روزنو |

مارک ویلموتس روی نام سعید عزت اللهی و علیرضا جهانبخش دو لژیونر ایران خط قرمز کشیده است. او به خاطر نیمکت نشینی این دو بازیکن تصمیم گرفت نامشان را در لیست خود قرار ندهد. حالا تازه‌ترین خبر این است که ویلموتس تصمیم گرفته تا با سعید و علیرضا جلسه‌ای در اروپا برگزار کند. البته سرمربی ایران فعلا در تعطیلات به سر می‌برد و کسی نمی‌داند چه زمانی به دیدار این دو بازیکن می‌رود. ویلموتس قصد دارد با آنها رودرو صحبت کند و شاید در اردوهای بعدی نام شان در لیست قرار دهد.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.
ایسناایسنا3 روز قبل
شادی پریدر نایب رئیس بانوان فدراسیون شطرنج می‌گوید که علاوه بر سارا خادم الشریعه بعد از مدت‌ها علی نسب و پورکاشیان به مسابقات سریع و برق آسای جهان اعزام خواهند شد. در مسابقات قهرمانی کشور آناهیتا زاهدی فر توانست به مقام قهرمانی برسد و حضور خود را در ترکیب تیم ملی قطعی کرده است. اولین استاد بزرگ بانوان ایران در خصوص حضور بانوان شطرنج باز ایران در مسابقات دیگر گفت: اگر مسابقات دیگری برگزار شود طبق شرایط آن مسابقه از بین این شش نفر، یک نفر به آن مسابقات اعزام می‌شود. مسئولین مسابقات چین خادم الشریعه را به این مسابقات دعوت کرده‌اند. این مسابقات برای خادم الشریعه نوعی آمادگی برای رقابت‌های سریع و برق آسای جهان که در ۲۵ دسامبر در شهر مسکو برگزار می‌شود، خواهد بود.

نظرها

اخبار بیشتر