تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است

تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است

مهرخبرگزاری مهر |
قزوین- عضو شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: تلاش پاکبانان برای معرفی شهر محمدیه به عنوان شهری پاکیزه و زیبا در استان قزوین ستودنی و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، همایش تجلیل از پاکبانان شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان عصر سه شنبه با حضور مریم نخستین شهردار، شمس الله غلامی، علی کاظمی، رضا منفرد اعضای شورای اسلامیشهر محمدیه در تالار اجتماعات شورا برگزار شد.

شمس الله غلامی در این مراسم گفت: شهر محمدیه در سالهای اخیر توانسته در مبلمان شهری، نظم و قانون مداری، زیبایی و پاکیزگی شهری در ردیف شهرهای مهم و شاخص استان و کشور قرار گیرد

که این موفقیت با تلاش مجموعه همکاران شهرداری و شورا و مشارکت و همراهی مردم صورت گرفته است.

تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است - 4

وی بیان کرد: جمعیت حدود ۱۰۰ هزار نفری شهر محمدیه و ۵۰ هزار نفری فعلی ناحیه شهری مهرگان موجب شده تا محدوده خدمت رسانی شهرداری توسعه یابد که مسئولیت نیروها در واحدهای مختلف دوچندان شده است.

غلامی تصریح کرد: پاکبانان که سلامت خود را به مخاطره انداخته و از صبح زود تا انتهای شب با جمع آوری زباله در خدمت شهروندان هستند نقش موثری در پاکیزگی شهری دارند و همه ما قدردان آنها هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر محمدیه یادآورشد: به جرات می‌توان اذعان کرد حلال‌ترین حقوق‌ها متعلق به پاکبانانی است که با تلاش شبانه روزی خود، سلامتی، پاکیزگی و زیبایی را به شهروندان هدیه می‌کنند و ما وظیفه داریم قدردان خدمات آنها باشیم.

غلامی اضافه کرد: از شهروندان انتظار داریم با کاهش میزان تولید زباله‌های خانگی ضمن صرفه جویی در مصرف مواد غذایی و سایر اقلام در پاکیزگی شهری با شهرداری همکاری کنند.

تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است - 9

در ادامه محسن چگینی مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهر محمدیه با اشاره به حوادث اخیر در مناطق مختلف کشور اظهارداشت: امروز باید همه ما ه ۹ وشیار باشیم و اجازه ندهیم اموال مردم با شیطنت

برخی فرصت طلبان تخریب شده و هزینه آز از مردم تامین شود.

خبری: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

وی بیان کرد: برخی گزارش‌ها حاکی است عوامل تحریک شده از سوی دشمنان خارجی با قرار دادن مواد منفجره در سطل‌های زباله در صدد ایجاد رعب و وحشت و نا امن کردن فضا را دارند که از

همه شهروندان بویژه پاکبانان که معمولا از ساعات اولیه بامداد تا نیمه‌های شب در تلاش برای خدمتگذاری در شهرها هستند مراقب حرکات مشکوک باشند و در صورت نیاز موارد را با بسیج در میان بگذارند تا امنیت مردم دچار خدشه نشود.

چگینی افزود: دولت باید برای فشار گرانی ناشی از افزایش قیمت بنزین فکری کند که بسته‌های حمایتی در همین راستا پیش بینی شده اما ما نیز باید مراقب باشیم تا به بهانه این طرح عده‌ای فرصت طلب نتوانند امنیت و آرامش و آسایش شهرمان را بر هم بزنند.

وی اظهارداشت: بسیجیان با آمادگی کامل در برقراری نظم و امنیت در کنار سایر نیروها در خدمت شهروندان هستند و اطمینان می‌دهیم اجازه نخواهیم داد امنیت شهر محمدیه آسیب ببیند.

رضا منفرد دیگر عضو شورای اسلامی شهر محمدیه هم در خصوص تکریم جایگاه پاکبانان و تقدیر از خدمات آنها در چند نوبت در طول سال نکاتی را یادآورشد.

تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است - 18

در ادامه رضا ابراهیم زاده نماینده پاکبانان گفت: نیروهای خدماتی با انگیزه فراوان برای نظافت و پاکیزه کردن شهر تلاش می‌کنند و در این راه به همکاری مردم هم نیازمند هستند.

وی اضافه کرد: پرداخت بموقع حقوق از سوی شهرداری موجب تقویت انگیزه پاکبانان در خدمت صادقانه شده و امیدواریم با برخورداری این نیروها از خدمات رفاهی سایر کارکنان شهرداری گامی در مسیر خدمت رسانی بیشتر پاکبانان مهیا شود.

تلاش پاکبانان در شهر محمدیه و تحقق شهری پاک و زیبا ستودنی است - 21

در ادامه از ۹۰ پاکبان شر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان تجلیل شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.
ایلناایلنا1 روز قبل
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود. نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای روحانی در نشست امروز مطالبی را یکطرفه بیان کرد که ما اصلا باورمان نمی‌شود که چنین سخنانی علمیاتی شود. ما در گذشته هم سخنان عمل نشده‌ ایشان را دیده‌ایم لذا عموما حرف‌هایی که از رئیس جمهور می‌شنویم را باور نمی‌کنیم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. وی با اشاره به اجرای طرح افزایش قیمت بنزین بیان کرد: ما که در جریان نبودیم قرار است کالاها گران شود و یا بنزین افزایش قیمت داشته باشد، اما متاسفانه در شرایط کنونی کالاها در حال گران شدن است و هیچ کس کاری برای جلوگیری از این روند انجام نمی‌دهد. این نماینده مردم در مجلس افزود: متاسفانه شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.
صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، آقای محمد علی اسفنانی، گفت: باشکایت شکات خصوصی و گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پرونده تخلف شرکت مذکور برای رسیدگی به این اداره کل ارسال و به شعبه ششم هیات بدوی تعزیرات حکومتی تهران ارجاع شد. وی افزود: شعبه پس از رسیدگی و احراز تخلف، مدیر عامل شرکت را جمعا به مبلغ ۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد که ۲ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال آن مربوط به شکات خصوصی پرونده است که از جهت اضافه دریافتی باید بازگردانده شود.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی در مراسمی که به مناسبت سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان کشوری در ستاد هوانیروز برگزار شد، با بیان اینکه بالگرد ۲۱۴ در قالب تیم ترابری در گذشته نمی‌توانست از خود دفاع کند، افزود: امروز با دستان پرتوان متخصصان جوان هوانیروز و صنعت دفاعی کشور به دستاورد جدیدی دست یافته‌ایم و با تجهیز راکت و انواع موشک به بالگرد‌های ترابری و تهاجمی؛ قابلیت جدیدی را در ماموریت‌ها آینده خواهیم داشت. امیر سرتیپ دوم خلبان قربانی تصریح کرد: موشک‌هایی که در گذشته بر روی بالگرد‌های هوانیروز نصب شده بود، موشک تاو و کنترل به صورت سیمی و نهایت برد آن ۳۵۰۰ متر بود، اما در دو سال اخیر هوانیروز با کمک دانشگاه و صنایع دفاعی، موشک‌های دوربرد، تولید و بالگرد‌ها را به این موشک‌ها تسلیح کرده است.
انتخابانتخاب20 ساعت قبل
شکوری راد نگرانی از ریزش رای اصلاح طلبان در انتخابات به دلیل اعتراضات بنزینی را منتفی دانسته بود. تحلیل اشتباهبعید است تحلیل شکوری راد از عدم ریزش رای اصلاح طلبان مورد تایید تحلیلگر دیگری باشد. مجالی برای حضور قشر خاکستری نماندهاز طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح طلبان از عملکرد این جریان است. شهروند درجه دو؟ گویا شکوری راد حتی شعار‌های اصلاح طلبان که از خرداد ۷۶ به مرور گسترش یافته و در مانیفست نانوشته اصلاح طلبان جای گرفتند را نیز فرموش کرده. لگرایان می‌گویند به قدری با خواسته‌های بدنه اجتماعی اصلاح طلبان متفاوت است که نمی‌توان تصور کرد رای اصلاح طلبان به سبد اصولگرایان خواهد رفت.

نظرها

اخبار بیشتر