درخشش خبرگزاری صدا و سیما در جشنواره کتاب و رسانه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

درخشش خبرگزاری صدا و سیما در جشنواره کتاب و رسانه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
در آیین پایانی هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه از خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما در تهران و شهرستان‌ها تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه با معرفی برگزیدگان تندیس درخت معرفت و تقدیر شوندگان به کار خود پایان داد.

در بخش دیداری هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه تندیس درخت معرفت به آقای علی رئیسی از صدا و سیمای مرکز اصفهان برای پویانمایی‌ها و خانم محبوبه معافی از صدا و سیمای مرکز کرمان برای گزارش خبری «مردی که غریبه نیست» رسید.

همچنین در این مراسم از خانم زهرا شفیعی خبرنگار حوزه کتاب خبرگزاری صدا و سیما در تهران برای گزارش‌های خبری «بحران کاغذ» و «نمایشگاه کتاب» قدردانی شد.

از آقای امین طرفی جلالی بعنوان صاحب تندیس درخت معرفت برای برنامه‌های ترکیبی صدا و سیمای مرکز خوزستان تجلیل شد.

در بخش شنیداری تندیس درخت معرفت به آقای عرفان شهبازی از رادیو گیلان رسید و از خانم صفیه آقاجانی از رادیو نمایش و آقای علی اسماعیلی از رادیو معارف قم و آقای آرش بائی از رادیو گیلان تقدیر شد.

در بخش گفتگوی رسانه‌های نوشتاری تندیس درخت معرفت به آقای صادق وفایی از خبرگزاری مهر رسید و آقایان سید صابر محمدی از روزنامه جام جم، یاسر نوروزی از روزنامه هفت صبح و مصطفی وثوق کیا از روزنامه صبح نو شایسته تقدیر شدند.

در بخش گزارش رسانه‌های نوشتاری از آقای سیدمهدی موسوی تبار از روزنامه فرهیختگان و خانم‌ها مهسا کلانکی از خبرگزاری کتاب ایران و زهرا جعفری از روزنامه فرهیختگان و آقای شهاب دارابیان از خبرگزاری کتاب ایران تقدیر شد.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

در بخش تیتر رسانه‌های نوشتاری نیز از آقایان سیدغیاث الدین ملک حسینی از روزنامه خبر جنوب شیراز و محمدصادق علیزاده از روزنامه جام جم قدردانی شد.

در بخش نقد و مقاله تخصصی رسانه‌های نوشتاری نیز از آقای سعید ناظمی از روزنامه آرمان امروز تقدیر شد.

همچنین در بخش یادداشت تندیس درخت معرفت به آقای هادی حسینی نژاد از خبرگزاری کتاب ایران رسید و از خانم مائده مرتضوی از روزنامه سازندگی تجلیل شد.

در بخش‌های خبر، طنز و عکس رسانه‌های نوشتاری نیز به ترتیب از خانم زلیخا کرمی از خبرگزاری کتاب ایران - همدان، آقای وحید حاج سعیدی از پایگاه خبری آساخبر استان گلستان تقدیر و تندیس درخت معرفت به آقای امیر غلامی از خبرگزاری کتاب ایران رسید.

چهره تجلیلی رسانه‌های دیداری نیز آقای علی دهباشی مدیر مجله بخارا و در بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری نیز خانم نیلوفر زندیان مدیر گروه کتاب رادیو فرهنگ معرفی شد.

هیأت داوران هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه آقایان سیف الله صمدیان، حمیدرضا بیدقی، افشین داورپناه، حمید محمدی، حمید ابراهیمی، رضا ساکی و علیرضا بهرامی بودند.

همچنین هدایای برگزیدگان هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه از سوی مؤسسه خانه کتاب، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بانک صادرات ایران، معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اهدا شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر