آتش اغتشاشات چقدر از اموال مردم را سوزاند؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی
آتش اغتشاشات چقدر از اموال مردم را سوزاند؟

آتش اغتشاشات چقدر از اموال مردم را سوزاند؟

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
در پی اعلام سهمیه‌بندی بنزین و اعتراض برخی از مردم، اشرار فرصت‌طلب با اغتشاش و آشوب، خسارات زیادی به بخش های مختلف اموال عمومی وارد کردند.
آتش اغتشاشات چقدر از اموال مردم را سوزاند؟ - 1

منبع: مهر

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
همشهریهمشهری16 ساعت قبل
همشهری آنلاین/ زینب زینال زاده: ساخت پیاده راه بزرگ با هدف توسعه قلمرو عمومی در قالب طرح «مسیر طبیعت» اواخر سال گذشته مطرح شد. طرحی که از اراضی عباس آباد آغاز می‌شود و از شریان‌های اصلی تهران یعنی خیابان‌های آفریقا، الوند، سیاوش، گاندی، ولیعصر، نظامی گنجوی و یوسف آباد می‌گذرد. در واقع قرار است با اجرای این طرح تهران از شهر «خودرو محور» به شهر «انسان محور» تبدیل شود. اجرای طرح پیاده راه یا همان مسیر طبیعت می‌تواند راهکار برون رفت از این چالش‌ها باشد.» فوائد ربانی طراح مسیر طبیعتاو ادامه داد: «استفاده از حمل و نقل عمومی قطعا بار ترافیک مسیر طبیعت و قلب پایتخت را کاهش می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهیم حمل و نقل عمومی را توسعه دهیم باید پیاده راه‌ها را گسترش دهیم و پیاده روها را جذاب‌تر کنیم.
مازن آنلاینمازن آنلاین21 ساعت قبل
رییس کمیته امداد قائمشهر خبردادپیام مازند - ایسنا/مازندران رییس کمیته امداد قائمشهر از پرداخت یک میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در این شهرستان خبر داد. ابوالحسن رنجبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به ۳۱۶ نیازمند قائمشهری پرداخت شده است. وی تصریح کرد: یکی از اهداف تاسیس صندوق امداد ولایت ارائه خدمات آسان‌تر و بدون واسطه به نیازمندان است که اعتبار آن از محل سپرده‌گذاری خیرین، نیکوکاران و مساعدت‌های کمیته امداد تامین می‌شود. رییس کمیته امداد قائمشهر خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداخت شده به ۲۰۳ نفر در بخش حمایتی، ۵۷ نفر در زمینه اشتغال، ۳۰ نفر در بخش مسکن و به ۲۹ نفر ودیعه مسکن بوده است. رنجبر گفت: در بخش حمایتی این تسهیلات برای کمک به درمان، تحصیل، پرداخت دیون، ازدواج، تعمیرات مسکن و ساخت بوده است.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، آزاده اولیایی مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی گفت: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی بر خانواده کانابیس‌ها از جمله حشیش و گل متمرکز است. وی افزود: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی، اعتیاد به هر ماده مضر از جمله سیگار را دربر می‌گیرد. وی درباره اعتیاد به گل و حشیش اظهار کرد: باور اشتباهی بین دانشجویان شکل گرفته است مبنی بر این‌که گل اعتیادآور نیست. مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور گفت: با برگزاری کمپین و ساخت کلیپ در حوزه پیشگیری از اعتیاد فعالیت داریم. بر اساس آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر، اکنون ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار مصرف‌کننده مواد مخدر در کشور وجود دارند که بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از ۶۶ درصد مربوط به تریاک است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشچندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس از یک مرد شیاد شکایت کرد و گفت: من تازه نامزد کرده بودم و برای خرید جهیزیه‌ام نیاز به پول داشتم. در یکی از سایت‌های آگهی در فضای مجازی تبلیغ فروش وام ۱۵ میلیون تومانی دیدم و با شماره‌ای که داده بودند تماس گرفتم. مرد جوانی تلفن را جواب داد و بعد از چند دقیقه که با هم گفتگو کردیم به من گفت می‌تواند برایم وام بیشتری هم بگیرد. اما گفت این شرط من برای پرداخت وام بود حالا وام را برایت جور می‌کنم. اما مأموران در بررسی گوشی تلفن همراه متهم چند عکس خصوصی از دختر جوان پیدا کردند.

نظرها

اخبار بیشتر