پیگیر مشکلات مسکن مهر ایلام هستیم/ ۱۸۸ واحد مسکن مهر در استان مشکل حقوقی دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
پیگیر مشکلات مسکن مهر ایلام هستیم/ ۱۸۸ واحد مسکن مهر در استان مشکل حقوقی دارد

پیگیر مشکلات مسکن مهر ایلام هستیم/ ۱۸۸ واحد مسکن مهر در استان مشکل حقوقی دارد

فارسخبرگزاری فارس |
استاندار ایلام گفت: برخی از واحدهای مسکن‌های مهر در ایلام مشکل حقوقی دارند و برخی نیز تاکنون واگذار نشده‌اند که به جد پیگیر مشکلات آنان هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام عصر امروز در نشست شورای تأمین مسکن استان ایلام اظهار داشت: در طرح تأمین مسکن دولت، متقاضی باید سهم آورده داشته باشد تا این طرح به ثمر برسد.

وی افرود: البته دولت باید در این امر مشارکت داشته باشد و حداقل ۵۰ درصد هزینه‌ها توسط دولت تامین شود و باید در این حوزه فکری به حال دهک‌های پایین جامعه داشته باشد، به جد پیگیر مشکلات مسکن مهر در ایلام هستیم.

استاندار ایلام تصریح کرد: مجلس و دولت در این رابطه باید راهکاری ارائه دهند تا این طرح شامل حال دهک‌های پایین جامعه نیز بشود زیرا امکان این که این وام‌ها را دریافت کنند وجود ندارد و امکان پرداخت اقساط این وام‌ها که بسیار هم بالاست توسط افراد کم درآمد ممکن نیست.

استاندار ایلام به بحث مسکن مهر ایلام اشاره کرد و‌ گفت: در مسکن مهر ۱۸ هزار و ۱۳۱ واحد در استان ایلام مسکن مهر داشتیم که بیش از ۱۶ هزار واحد آن تکمیل و واگذار شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی ادامه داد: در شهرستان دهلران ۷۲۴ واحد را واگذار کردیم که برخی از آنها فاقد متقاضی بود.

سلیمانی دشتکی افزود: در کل استان ۱۸۸ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی داریم که مشکل حقوقی دارند.

مسوول ارشد استان اضافه کرد: همچنین ۱۲۱۶ واحد مسکن مهر داریم که فعال شده‌اند و در حال احداث هستند.

وی خواستار تشکیل کارگروهی از دستگاه‌های مربوطه شد تا نسبت به تعیین تکلیف این واحدهای باقی مانده مسکن مهر اقدام کنند.

استاندار ایلام همچنین از معاون عمرانی نیز خواست، کارگروه تعیین تکلیف واحدهای باقی مانده مسکن مهر از جمله واگذاری، ساخت و ساز، مشکلات قضایی و بانکی را تشکیل و ماهیانه این کارگروه برگزار شود و گزارش را در شورای تأمین مسکن ارائه دهند.

وی خواستار تشکیل نشیتی برای تعیین تکلیف مسکن مهر شد و گفت: باید به سرعت نسبت به بررسی مشکلات و رفع آنها اقدام شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر