فروش زن جوان به‌خاطر باخت در قمار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
فروش زن جوان به‌خاطر باخت در قمار

فروش زن جوان به‌خاطر باخت در قمار

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
مرد قمارباز همسر جوانش را به خاطر باخت در بازی فروخت.

پلیس هند در خصوص این اتفاق عنوان کرد که زن جوان پس از این که متوجه شد همسرش او را در قمار فروخته از خانه فرار کرد و پس از مراجعه به اداره پلیس از همسرش شکایت کرده است.

زن جوان در اداره پلیس گفت که همسر قمار بازش که یکی از هواداران سرسخت بازی قمار است شب گذشته پس از باخت در بازی با دوستانش او را به آن‌ها فروخته و به جای پرداخت بدهی او را طعمه قرار داده است.

همچنین در ادامه افزود که همسرش پس از باخت در بازی به سراغ او آمد و اعلام کرد که از این پس باید با مرد دیگری زندگی و همخوابی کند و صبح زود مشتری او برای بردن وی به سراغش خواهد آمد و پس از این که مقاومت او را برای این کار مشاهده کرده به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از برقراری یک رابطه جنسی وحشیانه او را زخمی در خانه رها کرده است.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

در حال حاضر مرد جوان و دوستانش تحت تعقیب و گریز پلیس هستند و تاکنون از آن‌ها اطلاعاتی به دست نیامده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر