قتل زن بی گناه به خاطر کینه قدیمی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. حوادث
قتل زن بی گناه به خاطر کینه قدیمی

قتل زن بی گناه به خاطر کینه قدیمی

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
عامل قتل زن ۱۹ ساله در شرق تهران پس‌از دستگیری مدعی شد برای انتقام خانوادگی دست به این جنایت زده است.

به گزارش مشرق، ظهر روز یکشنبه ۱۹ آبان مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل زن ۱۹ ساله‌ای در خانه‌اش خبر دادند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که همسایه‌ها متوجه سر و صداو درخواست کمک زن جوان شده و بلافاصله موضوع را به پلیس خبر داده‌اند. اما با حضور مأموران آتش‌نشانی و پلیس، آنها پس از ورود به خانه با جسد زن جوان درحالی که گلویش بریده شده بود مواجه شدند.

باتوجه به آنکه در ورودی خانه سالم بود این احتمال مطرح شد که عامل جنایت فردی آشنا بوده است. در تحقیقات میدانی یکی از همسایه‌ها گفت: زمانی که این حادثه رخ داد، مرد جوانی را دیدم که از پنجره خانه مقتول که طبقه دوم ساختمان بود به پایین پرید و فرار کرد. بدین ترتیب بلافاصله چهره نگاری عامل جنایت انجام شد. این درحالی بود که خانواده مقتول در تحقیقات مدعی شدند به یکی از اقوامشان به‌نام سیروس ظنین هستند و وقتی تصویر چهره نگاری شده متهم فراری به خانواده مقتول نشان داده شد بلافاصله او را شناختند و مشخص شد وی همان سیروس است. بدین ترتیب دستور بازداشت مرد جوان صادر شد و ظهر روز ۲۷ آبان در خانه‌اش دستگیر شد. مرد جوان در تحقیقات اولیه به قتل زن جوان اعتراف کرد. به دستور بازپرس غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران، متهم با قرار بازداشت موقت روانه اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شد.

گفت‌وگو با متهم

انگیزه‌ات از قتل فرانک چه بود؟

من نمی‌خواستم او را به قتل برسانم. فقط می‌خواستم کاری کنم که شوهرش فکر کند من با او رابطه دارم و از این طریق انتقام بگیرم.

چرا می‌خواستی از شوهر فرانک انتقام بگیری؟

شوهر مقتول و برادرش به دروغ به همه گفته بودند که مرا در کودکی مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. این تهمت‌های دروغ مرا اذیت می‌کرد. تا اینکه تصمیم گرفتم انتقام بگیرم.

قبل از حادثه به محل قتل نرفته بودی؟

۱۰ روز قبل از قتل، متوجه شدم که فرانک در خانه یکی از اقوام میهمان است. به آنجا رفتم و زمانیکه او از خانه بیرون آمد تعقیبش کردم. بعد شاه کلیدی ساختم و یک روز قبل از جنایت به آنجا رفتم و در ورودی ساختمان را باز کردم. وقتی دیدم شاه کلیدی که ساخته‌ام مشکلی ندارد تصمیم گرفتم فردای آن روز به سراغ فرانک بروم.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حادثه ی امروز تهران

روز حادثه چه کار کردی؟

من از ساعت ۶ صبح نزدیک خانه‌شان کشیک می‌دادم. شوهر فرانک را دیدم که از خانه خارج شد. ۳ ساعتی که گذشت با شاه کلیدم وارد خانه شدم. بعد زنگ واحدشان را به صدا درآوردم. ما فامیل دور بودیم و فرانک مرا می‌شناخت. در را به رویم باز کرد. سراغ شوهرش را گرفتم. گفت خانه نیست. خواست در را ببندد که پایم را در میان در گذاشتم و با زور وارد خانه شدم و ماجرای تهمت‌هایی که شوهرش و برادرش به من زده‌اند را برایش تعریف کردم. او گفت به من ربطی ندارد و باید به خودشان بگویی. می‌خواستم روسری فرانک را بردارم و بعد به شوهرش بگویم که او با من در رابطه است. اما فرانک شروع به داد و فریاد کرد و از همسایه‌ها کمک خواست. دستم را جلوی دهانش گرفتم تا داد و بیداد نکند که متوجه شدم نفس نمی‌کشد. ترسیده بودم اگر به هوش می‌آمد من لو می‌رفتم. برای همین با تیغ موکت بری دو ضربه به او زدم.

همیشه تیغ به همراه داری؟

من نصاب کاغذ دیواری هستم. از وسایل کارم است. اما آن روز چون می‌ترسیدم با خودم بردم.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

من صدای همسایه‌ها را می‌شنیدم که پشت در بودند.

برای همین در را قفل کردم و از پنجره به خیابان پریدم و فرار کردم. البته گوشواره‌ها و انگشتر و کیف پول فرانک را سرقت کردم فقط برای اینکه پلیس تصور کند او را به خاطر سرقت کشته‌ام.

ازدواج کردی؟

بله. یک دختر ۴ ساله دارم.

منبع: روزنامه ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا1 روز قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

فیلم/ اشرف غنی در تشییع جنازه پزشک ژاپنی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در مراسم تشییع جنازه تسو ناکامورا پزشک ژاپنی که نزدیک به سی سال در افغانستان مشغول به طبابت بود، شرکت کرد. این پزشک در روز چهارشنبه توسط افراد ناشناس در ننگرهار کشته شد.

زنده زنده سوختن ۴۳ مرد در آتش سوزی یک کارخانه + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
سند تعاون و همکاری، فیمابین مرکز رسیدگی به امور مساجد و جمعیت هلال احمر استان تهران به امضا رسید. به گزارش خبرگزاری فارس، سند تعاون و همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و جمعیت هلال احمر استان تهران توسط مدیران دو مجموعه به امضا رسید. در ابتدای این جلسه که در دفتر جمعیت هلال احمر استان تهران برگزارشد، شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن ابراز خرسندی از این سند تعاون و همکاری بیان داشت: هلال احمر یک جمعیت و تشکل مردمی است و امروزه یکی از مهمترین خواستگاه‌های تشکل‌های مردمی در کشور عزیزمان، مساجد هستند و اتفاقا بسیاری از داوطلبان جهادی این جمعیت از اهالی مساجد هستند. وی افزود: بعد از سازمان اوقاف و امور خیریه، می‌توانم بگویم جمعیت هلال احمر دومین مرکز مهمی است که مردم موقوفات خود را به آن وقف و هدیه می‌کنند و این پتانسیل عظیم و مهم نیازمند مدیریت مردمی است. این سند تعاون در ۶ ماده با محوریت همکاری و تعامل در برنامه ریزی و ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و امدادی به امضای رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران رسید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴- یک جیب بر حرفه‌ای سابقه دار که بیش از ده‌ها فقره سرقت گوشی و وجه نقد کرده بود به دام افتاد. سرهنگ کارآگاه نجفی در تشریح خبر گفت: برابر شکایات و گزارش‌های مردمی، مبنی بر سرقت جیب بری تلفن همراه و وجه نقد توسط سارق یا سارقان در ایستگاه‌های BRT خیابان مولوی – شوش – خراسان خاوران و ایستگاه‌های مترو به اداره هفدهم پلیس آگاهی ارجاع گردید. وی در ادامه افزود: دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره هفدهم این معاونت قرار گرفت. کارآگاهان با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته و بازدید محل‌های سرقت مشخص شد سرقت توسط زنی میانسالی صورت می‌گیرد. با بدست آمدن تصاویر سارق کارآگاهان با بررسی سوابق مجرمین سابقه دار حرفه‌ای در زمینه سرقت جیب بری موفق به شناسایی متهم «مهناز ۵۴ ساله» می‌شوند. سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی در پایان افزود متهم تا کنون به ۲۰ فقر سرقت اعتراف نموده و برابر دستور بازپرس شعبه ۴ دادسرای ناحیه ۳۴ تهران جهت شناسایی سایر شکات و جرایم احتمالی پرونده، در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی می‌باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در کشورهای مختلفی مثل شیلی، مکزیک، ژاپن، هندوراس، ترکیه و … تجمعات مختلفی در خیابان‌ها برگزار شد که خواهان توجه بیشتر دولت‌ها و توجهشان به موضوع تجاوز به زنان بودند. داستان خشونتی که زندگی را تغییر می‌دهدبه طور کلی، کلمه تجاوز به این شکل تعریف می‌شود؛ شرکت در یک رابطه جنسی خشونت آمیز و اجباری. این رابطه جنسی اجباری فقط به یک خاطره بد محدود نمی‌شود و می‌تواند پیامدهای وحشتناکی برای ادامه زندگی قربانی داشته باشد، پیامدهای روانی که شاید هیچوقت حل نشوند. تخمین زده شده است که ۳۵ درصد زنان در طول زندگی خود به نوعی با آزار و اذیت جنسی روبرو شده‌اند، در بیشتر کشورها آمار درستی در رابطه با تجاوز جنسی وجود ندارد. همین موضوع نشان می‌دهد که تجاوز جنسی تقریبا در هر نوع کشوری وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر