اخراج من صد درصد اشتباه بود/ به داور گفتم داوری را کنار بگذار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
اخراج من صد درصد اشتباه بود/ به داور گفتم داوری را کنار بگذار

اخراج من صد درصد اشتباه بود/ به داور گفتم داوری را کنار بگذار

مهرخبرگزاری مهر |
کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون گفت: اخراج من در بازی با فرش آرا صد درصد اشتباه بود و امیدوارم فدراسیون فوتبال محرومیتم را ببخشد.

فرهاد فخیم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی تیم فوتسال مس سونگون مقابل فرش آرا در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: بازی سنگینی داشتیم. هرچه که کادر فنی به ما گفته بود را به نحو احسن در زمین انجام دادیم. چند هفته است جوری بازی می‌کنیم که به حریفانمان کم موقعیت گل می‌دهیم. دروازه بان‌مان هم عالی است. برنامه ریزی آقای افضل (سرمربی تیم مس) طوری است که کم گل بخوریم. هفته‌های ابتدایی که سرمربی تیم عوض شده بود چند مصدوم داشتیم ولی الان تمام بازیکنان شرایط خوبی دارند.

کاپیتان تیم فوتسال مس درباره اخراجش در این مسابقه با کارت قرمز مستقیم، تصریح کرد: صحنه برخورد من با بازیکن فرش آرا اخراج نداشت. تیم اول با تیم سوم جدول بازی داشت و مشخص است که چنین مسابقه‌ای حتی اگر حاشیه نداشته باشد، دیداری فیزیکی است. به نظرم داور مسابقه خیلی ضعیف بود. این داور را برای اولین بار بود که می‌دیدم. در راه برگشت در فرودگاه هم به داور گفتم که اگر تصمیمت در اخراجم درست بود، فوتسال را کنار می‌گذارم و اگر تصمیمت اشتباه بود، شما از داوری خداحافظی کن.

فخیم تاکید کرد: ما فیلم مسابقه را دیدیم. داور می‌گفت با مشت یا آرنج به بازیکن حریف زده‌ای در حالی که ما سینه به سینه شدیم. آن صحنه حتی کارت زرد هم نداشت. برای چنین بازی فوق العاده حساسی باید داور باتجربه‌تری می‌گذاشتند. قبل از صحنه اخراجم، یک خطای صد درصد برای تیم فرش آرا رخ داد ولی داور آنرا تمارض بازیکن حریف تشخیص داد. فکر می‌کنم من را برای جبران آن نتیجه از زمین اخراج کرد تا هم به نفع ما سوت زده باشد هم به نفع آنها.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

وی با بیان اینکه تیم مس از داوری این مسابقه به فدراسیون فوتبال شکایت کرده است، ادامه داد: امیدوارم کارت قرمزم بخشیده شود و هفته هجدهم بتوانم برای مس بازی کنم.

کاپیتان تیم مس با اشاره به برخورد خوب تماشاگران مشهدی با تیم مس، تاکید کرد: از تماشاگران ناراضی نیستم. حتی آقای مرتضایی دستم را گرفت و به سمت تماشاگران مشهد برد. باید از هواداران فرش آرا تشکر کنم. گلایه من فقط از دو، سه بازیکن فرش آرا است که چون به تیم ملی دعوت شده‌اند، فکر می‌کنند باید همه جور حرفی را بزنند.

فخیم اظهار کرد: مشخصا روی صحبتم با بهزاد عظیمی است. او در بازی به من می‌گفت چه کار کنم یا چه کار نکنم! بازیکن جوان که نباید در زمین حرف بزند. فرش آرا بازیکن بزرگ و با اخلاقی مثل قدرت بهادری دارد که به معنای واقعی کاپیتان است. سایر بازیکنانش این حق را ندارند که به ما دستور بدهند!

کاپیتان تیم فوتسال مس در پایان گفت: امسال امید زیادی داریم که دوباره قهرمان لیگ شویم. تیم ما رو به پیشرفت است و این پیشرفت را احساس می‌کنیم. چیزهایی در تیم داریم که سایر حریفان ندارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر2 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر