حادثه فجیع در فارس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. حوادث
حادثه فجیع در فارس

حادثه فجیع در فارس

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ کارآگاهان پلیس استان فارس وقتی از مرگ پسری جوان در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و مشاهده کردند این جوان هدف گلوله قرار گرفته و جان باخته است.

هیچ نشانه‌ای از قاتل یا قاتلان در صحنه جرم وجود نداشت و معلوم نبود این قتل به چه انگیزه‌ای به‌وقوع پیوسته است. در شرایطی که مأموران سرگرم تحقیقات اولیه بودند، یکی از همسایگان مقتول نزد آن‌ها رفت و اطلاعاتی را ارائه داد که گره این پرونده را گشود. این مرد گفت: از خانه مقتول صدای داد و فریاد شنید و به‌همین‌دلیل توجهش جلب شد و در نهایت مردی جوان را در حال فرار از آنجا مشاهده کرد.

مشخصاتی که این شاهد از عامل جنایت ارائه داد، در پرونده ثبت و بعد از کمی تحقیق مشخص شد برادر مقتول با این ویژگی‌ها هم‌خوانی دارد. به همین دلیل مأموران این جوان را بازداشت کردند. او که ابتدا قصد داشت وانمود کند بی‌گناه است وقتی در برابر سؤال‌های پی‌درپی پلیس قرار گرفت، به جرمش اعتراف کرد و گفت: برادرم از مدتی قبل به مواد مخدر صنعتی معتاد شده بود و خانواده‌ام را اذیت می‌کرد. من از رفتار‌های او ناراحت بودم و بار‌ها به او تذکر داده و خواسته بودم دست از این رفتارش بردارد، اما فایده‌ای نداشت به‌همین‌دلیل با فامیل صحبت کردم تا بلکه از اقوام کمک بگیرم، اما هیچ‌کس حرف‌هایم را جدی نگرفت.

متهم ادامه داد: اختلافات من و برادرم روز‌به‌روز بیشتر می‌شد تا اینکه روز حادثه با او مشاجره کردم و در حالی که به‌شدت عصبی شده بودم، سلاحم را به طرفش گرفتم و شلیک کردم. بعد از ترس به‌سرعت فراری شدم.

این متهم در حال حاضر در بازداشت است و تحقیقات از او ادامه دارد.

در این حال، پرونده پسری جوان که خواهرش را به قتل رسانده، در حال رسیدگی است.

کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس وقتی از مرگ دختری جوان در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و مشاهده کردند این دختر هدف ضربات چاقو قرار گرفته است. از سویی خانه به‌هم ریخته بود و همه شواهد از وقوع درگیری حکایت داشت، اما سرنخی که پلیس را به قاتل یا قاتلان برساند، وجود نداشت.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان سعی کردند با بررسی زندگی خصوصی و خانوادگی دختر ۱۸ ساله راز قتل او را فاش کنند. آن‌ها متوجه شدند این دختر از مدت‌ها قبل با برادرش اختلاف داشت و درگیری‌هایی میان آن دو رخ داده بود. در این مرحله مدرک کافی علیه برادر مقتول وجود نداشت به‌همین سبب مأموران تصمیم گرفتند از او بازجویی کنند تا بلکه به واقعیت پی ببرند، اما وقتی سراغ این جوان رفتند، فهمیدند او از زمان قتل ناپدید شده است.

فراری‌شدن پسر جوان ظن نسبت به او را تقویت کرد و مأموران بعد از تجسس‌های گسترده توانستند مخفیگاه او را شناسایی و این فرد را بازداشت کنند.

متهم بعد از انتقال به پلیس آگاهی به جرمش اعتراف کرد و گفت: از مدت‌ها قبل با خواهرش بر سر مسائل مختلف اختلاف داشت و دخالت‌های خانواده نیز نه‌تن‌ها مشکل را حل نکرد، بلکه بر درگیری‌های آن‌ها افزود. متهم گفت: از مدت‌ها قبل دنبال فرصتی بودم تا از خواهرم انتقام بگیرم. روز حادثه فرصت را مناسب دیدم و با چاقو به او حمله کردم و وی را کشتم.

متهم در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کرد و در نهایت پرونده او با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده شد تا به جرم این جوان رسیدگی شود

بیشتر بخوانید:

پسر معتاد مادرش را کشت اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در جیرفت

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو1 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک1 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو1 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/
همشهریهمشهری1 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر