گنابری: تیم آلمان جوان است اما فوتبال را خوب بازی می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. ورزشی
گنابری: تیم آلمان جوان است اما فوتبال را خوب بازی می‌کند

گنابری: تیم آلمان جوان است اما فوتبال را خوب بازی می‌کند

فارسخبرگزاری فارس |
ستاره بایرنی تیم ملی آلمان که مقابل ایرلند شمالی هت‌‌تریک کرد،‌ می‌گوید یارانش فوتبال بسیار خوبی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته تیم ملی متحول‌شده آلمان با بازیکنان جوانش یک بار دیگر درخشید. قهرمان ۴ دوره جام جهانی در ورزشگاه کومرتس‌بانک شهر فرانکفورت، ۶ بر یک ایرلند شمالی را در هم شکست. ستاره نخست بازی سرژه گنابری بود که در دقایق ۱۹، ۴۷، ۶۰ نیمی از گل‌های تیمش را زد و هت‌تریک کرد.

وی بعد از بازی اظهار داشت: در هر بازی می‌خواهم بهترین کیفیت ممکن را ارائه کنم. در خط جلو بازی می‌کنم و امروز تلاشم به ثمر نشست.

او ادامه داد: از این که گاه و بیگاه از خانه‌تکانی در تیم ملی حرف می‌زنند، عصبانی می‌شوم. درست است تیم جوانی هستیم اما فوتبال را خوب درک می‌کنیم. در بازی‌ها همیشه خوب ظاهر می‌شویم و خوشحالم که فوتبالی خیلی خوب را نمایش دادیم.

در این مسابقه که از گروه C انجام گرفت، ‌ابتدا این تیم ایرلند بود که توسط مایکل اسمیت در دقیقه ۷ در ورزشگاه کومرتس‌بانک شهر فرانکفورت به گل رسید اما این اتفاق گویی شوکی به تیم میزبان بود که با شور و هیجان بیشتری حمله کند. در نتیجه گنابری ۳ گل زد و گل‌های دیگر نیز توسط گورتسکا (۲ گل) و برانت زده شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر