۱۶ هزار واحد مسکن مهر در ایلام تکمیل شده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
۱۶ هزار واحد مسکن مهر در ایلام تکمیل شده است

۱۶ هزار واحد مسکن مهر در ایلام تکمیل شده است

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام - استاندار ایلام گفت: ۱۶ هزار واحد مسکن مهر در ایلام تکمیل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای تأمین مسکن استان اظهار داشت: در طرح تأمین مسکن دولت، متقاضی باید سهم آورده داشته باشد تا این طرح به ثمر برسد.

وی افرود: البته دولت می‌بایست در این امر مشارکت داشته باشد و حداقل ۵۰ درصد هزینه‌ها توسط دولت تامین شود و باید در این حوزه فکری به حال دهک‌های پایین جامعه داشته باشد.

وی اضافه کرد: مجلس و دولت در این رابطه باید راهکاری ارائه دهند تا این طرح شامل حال دهک‌های پایین جامعه نیز بشود زیرا امکان این که این وام‌ها را دریافت کنند وجود ندارد و امکان پرداخت اقساط این وام‌ها که بسیار هم بالاست توسط افراد کم درامد ممکن نیست.

وی در ادامه به بحث مسکن مهر ایلام اشاره کرد وگفت: در مسکن مهر ۱۸ هزار و ۱۳۱ واحد در استان ایلام مسکن مهر داشتیم که بیش از ۱۶ هزار واحد آن تکمیل و واگذار شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

سلیمانی دشتکی اظهار داشت: در شهرستان دهلر ان ۷۲۴ واحد را واگذار کردیم که برخی از آنها فاقد متقاضی بود.

وی افزود: در کل استان ۱۸۸ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی داریم که مشکل حقوقی دارند.

وی اضافه کرد: همچنین یک هزار و ۲۱۶ واحد مسکن مهر داریم که فعال شده‌اند و در حال احداث هستند.

وی خواستار تشکیل کارگروهی از دستگاههای مربوطه شد تا نسبت به تعیین تکلیف این واحدهای باقی مانده مسکن مهر اقدام کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه‌های این نماز در سخنانی خطاب به مسئولین، گفت: مسئولین گوش‌تان را باز کنید، نگویید به این و آن وقت ملااقات نمی‌دهم، خودت را گم کردی!، خیال کردی مسئولیتی داری و کسی هستی؟!! وای بر آن کسی که فکر کند شخص مهمی است. آیت‌الله موحدی‌کرمانی تأکید کرد: ای مسئولین، ممکن است بگویید که مشغله دارم و کارم زیاد است، اشکالی ندارد، نمایند‌ه‌ای تعیین کن که مردم و گرفتاران حرف‌شان را بزنند و بعد به شما منتقل کنند. خطیب نماز جمعه این هفته تهران تصریح کرد: چه بسا مسئولینی به سفر حج و حتی عمره می‌روند، اما به وظایف‌شان عمل نمی‌کنند. این خبر تکمیل می‌شود.. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر