اعتماد و همراهی مردم مهمترین سرمایه انقلاب اسلامی ایران است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اعتماد و همراهی مردم مهمترین سرمایه انقلاب اسلامی ایران است

اعتماد و همراهی مردم مهمترین سرمایه انقلاب اسلامی ایران است

مهرخبرگزاری مهر |
سنندج- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اعتماد و همراهی مردم را در عرصه ها و صحنه های مختلف مهمترین سرمایه برای انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود الله مرادی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در نشست خبری که صبح امروز در جمع خبرنگاران برگزار شد، با اظهار تاسف از اغتشاشات اخیر که با نام اعتراض صورت گرفت، اظهار داشت: اعتراض به گرانی بنزین در ابتدا حرکتی مردمی بود که به صورت مسالمت آمیز صورت گرفت ولی متاسفانه عده‌ای از شرایط بوجود آمده سو استفاده کردند و اعتراضات به انحراف کشیده شد.

وی ادامه داد: شعار ما مطالبه‌گری است به این معنا که اگر خواسته‌ای از مسئولین داریم بتوانیم آزادانه بیان کنیم که با اخلال‌گری متفاوت است.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: اعتراضات این چند روز گذشته اقدام به تحریک جوانان توسط دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بود که کارهای خلاف ضوابط و قوانین کشور را انجام دهند.

الله مرادی با بیان اینکه عمر چهل ساله انقلاب اسلامی شاهد تجربه‌ها و فراز و نشیب‌های زیادی بوده و اعتماد مردم بالاترین سرمایه برای نظام بوده است، افزود: عده‌ای در پوشش خواست‌های مردم سبب ایجاد اغتشاشات می‌شوند پس مردم باید آگاه باشند.

وی یادآور شد: این منافع‌طلبان به روش‌های مختلف موجب ایجاد ناامنی می‌شوند تا بلکه یک جو بدبینی و عدم اعتماد به نظام در بین مردم شکل بگیرد تا بتواند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

وی با اشاره به این نکته که ثمره گرانی بنزین به اقشار کم درآمد باز می‌گردد، گفت: با توجه به آمارها ۵۲ درصد مردم ماشین ندارند و ۴۸ درصد باقی مانده اکثرا چند ماشین دارند در واقع از این افراد منتفع پولی گرفته و به ان ۵۲ درصد بدون ماشین تعلق خواهد گرفت.

الله مرادی با اشاره به این نکته که رهبر انقلاب نیز اصل این کار را تایید کرده‌اند، افزود: درست اجرا شدن این مهم نیز مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: مردم انقدر فهمیده هستند که صف خود را از اخلال گران جدا کردند و آن را قبول نکردند زیرا متوجه شدند پشت این اغتشاشات دست‌های پنهانی وجود دارد که از آن طرف مرزها خط می‌گیرند.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: ضمن تقدیر از مردم بخاطر جدایی صف خود از اخلالگران، از خانواده‌ها درخواست کرد که نسبت به فرزندانشان هوشیار باشند و اجازه ندهند که عده‌ای از آنها سوءاستفاده کنند.

الله مرادی بیان کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون ضدانقلاب‌ها هر جا پیوند بین نظام و مردم را دیدند برای ایجاد تفرقه و جدایی تلاش می‌کردند.

وی با بیان این که اخلالگران شناسایی شده‌اند زیرا امنیت جامعه برای مردم بسیار مهم است، اظهار داشت: برای نظام هیچ نقطه از ایران اسلامی فرقی ندارد و تلاش برای توسعه در نقاط مختلف به صورت ویژه مورد توجه است.

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی هیچ گاه حاضر نیست که اشتباهات فردی را بپوشاند رسانه‌ها باید این فرهنگ را در جامعه حاکم کنند که اگر منکری را دیدید به صورت مسالمت‌آمیز مطرح کنید.

الله مرادی اظهار داشت: بهترین جایگاه ترویج فرهنگ درست اعتراض رسانه هاست و به عنوان یک معروف اساسی است که مردم اعتراضات خود را از راه درست پیگیری کنند و بدینوسیله دست رد به سینه اخلالگران زده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برف و باران در راه است

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این سامانه بارشی برای پنج شنبه و جمعه در بیشتر مناطق به شکل برف و باران و برای مناطق جنوبی کشور به شکل رعد و برق پیش بینی می‌شود. وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از نیمه غربی کشور، افزود: این سامانه به تدریج به بخش‌هایی از مرکز، جنوب و شمال کشور خواهد رسید. احمدی افزود: این سامانه به سمت شرق کشور حرکت می‌کند و برای ابتدای هفته آینده بخش‌هایی از شرق و شمال شرق، شاهد بارندگی خواهند بود. همچنین افزایش تدریجی دما در حد یک تا دو درجه در سایر مناطق دور از انتظار نیست. کارشناس هواشناسی ادامه داد: امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب دامنه زاگرس فعال است.

جهنم‌دره تهران کجاست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصرایران- زینب کریمی- یکی از مخوف‌ترین و خطرناکترین پاتوق‌های اعتیاد است، درست بین محله پونک و سعادت‌آباد؛ کنار رودخانه پونک، میان دره‌ای که در دامنه جنوبی ارتفاعات البرز قرار گرفته؛ دره فرحزاد. جایی که سال‌هاست محلی امن برای زندگی معتادان و موادفروشان است. چهل پله، ممددراز، کرم، خزایی و پل آهنی از جمله پاتوق‌های دره فرحزاد است. می‌گویند همه زن‌های این پاتوق برای تامین پول مواد خود مجبور به تن‌فروشی‌اند. بیشتر بدانیداز زنان رانده شده تا دختران فراری بی‌نام و نشان/ خانه زنان بی‌خانمان تهران کجاست؟ (+فیلم) پشت دیوارهای کوه سنگی چه خبر است؟ از رفت و آمد‌های مشکوک تا ساکنان بزرگترین گرمخانه تهران (+فیلم) از زنان رانده شده تا دختران فراری بی‌نام و نشان/ خانه زنان بی‌خانمان تهران کجاست؟ (+فیلم) چرخه معیوب درمان اعتیاد در ایران؛ ۲۰ بار ترک فقط برای یک نفر (فیلم) تصاویر مخفی بزرگترین مرکز فروش مواد مخدر در جنوب شرق تهران/ در حاشیه بزرگراه امام رضا چه می‌گذرد؟ (+فیلم)

بلاتکلیفی تکنسین‌های سلامت دهان ودندان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته بعد از افتتاح پروژه‌ها دانشگاه علوم پزشکی سبزوار توسط سعید نمکی، وزیر بهداشت، چند نفر از تکنسین‌های سلامت دهان و دندان به نحوه اجرا نشدن تعهدات خدمت سه برابر تحصیل خود اعتراض کردند. با توجه به دستور وزیر بهداشت قرار بر آن بود تا تکنسین‌های سلامت دهان و دندان جذب دانشگاه علوم پزشکی شوند ولی امروز با توجه به جذب نیروهای شرکتی، تکنسین‌ها بلاتکلیف مانده‌اند. گفتنی است، مطابق مصوبه جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مقرر شده تا محل به کارگیری تکنسین‌های سلامت دهان در حوزه معاونت بهداشت در مراکز خدمات جامع سلامت به روستاییان به عنوان مراقب سلامت دهان (دستیار دندان‌پزشک) و در مناطق محروم و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر باشد. همچنین تعیین محل خدمت نیز بر عهده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.

همسر شهید پس از ۳۸ سال قبر شوهرش را پیدا کرد+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
همسر شهید محمد صفری پس از ۳۸ سال تازه فهمیده که شوهرش در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شده است و او سال‌ها فکر می‌کرده همسرش مفقودالاثر است. همسر شهید محمد صفری پس از ۳۸ سال تازه فهمیده که شوهرش در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شده است و او سال‌ها فکر می‌کرده همسرش مفقودالاثر است. او امروز از رشت به تهران آمد و برای اولین بار بر سر مزار همسرش حاضر شد.

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

چه کسی جایگزین فتحی در استقلال شد؟

خبری16 ساعت قبل

اعتراض هواداران تیم استقلال به فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی این تیم

خبری1 روز قبل

استراماچونی ایران را ترک کرد!

خبری1 روز قبل

توبه مرد در سرنوشت سیاه زن همسایه

خبر فوری1 ساعت قبل

فیلم/ دور ریختنی‌هایی که چرخ کردند و به مردم فروختند!

مشرق‌نیوز1 ساعت قبل

هوملس: فاوره احساسات و انرژی خود را به ما منتقل کرد؛ بورکی برابر اسلاویاپراگ در سطح کلاس جهانی ظاهر شد

طرفداری1 ساعت قبل

ارنستو والورده: اضطراب گل نزدن در نیمه دوم روی کار اینتر تاثیر گذاشت؛ آنها برای حضور در جمع ۱۶ تیم به اندازه کافی خوب بودند

طرفداری1 ساعت قبل

عکس روز: پیاده‌روهای پردود سیدنی

همشهری1 ساعت قبل

حضور تاج و سلطانی فر در مجلس برای شفاف سازی قراردادهای استراماچونی و ویلموتس؛ وزیر ورزش طرفداری از هر تیمی را تکذیب کرد

طرفداری1 ساعت قبل

چگونه از خراب‌شدن کارت حافظه جلوگیری کنیم؟ | راهنمای حل مشکلات مربوط به مموری‌کارت

همشهری1 ساعت قبل